81137235b5af045c1d34.jpg
Na portalu można przeczytać newsy oraz raporty branżowe, informacje o produktach i wystawach dedykowanych sektorowi odlewniczemu.

Foundry-Planet partnerem medialnym targów METAL 2018

27 lipca 2018
Międzynarodowi specjaliści branży odlewniczej przyjadą do Kielc aby po raz kolejny wziąć udział w kluczowym wydarzeniu dla tego sektora.

Portal branżowy Foundry-Planet ponownie został strategicznym, globalnym partnerem medialnym targów METAL, które odbędą się od 25 do 27 września w Targach Kielce. Foundry-Planet to znany na całym świecie portal internetowy o zasięgu międzynarodowym, prowadzony w formule Business to Business. Publikowane materiały skierowane są do branży odlewniczej: odlewni i ich dostawców oraz osób zajmujących się zakupem odlewów.

Foundry-Planet istnieje od 2005 i jest liderem wśród portali o tematyce odlewniczej. Cały projekt koordynuje Thomas Fritsch, CEO Foundry-Planet, który jest wybitnym specjalistą w branży i na bieżąco śledzi wszelkie zmiany zachodzące w odlewnictwie. Jesienią, Fritsch planuje osobiście odwiedzić targi METAL 2018.

W obszernej relacji z minionej edycji targów, Foundry-Planet podkreśliło rolę Polski, jako ważnego rynku dla zagranicznych firm i inwestorów. Portal zaznaczył także istotność współpracy Foundry-Planet z kieleckim ośrodkiem targowym w kontekście 73. Światowego Kongresu Odlewnictwa (23-27 września 2018, Kraków). Targi Kielce są Srebrnym Sponsorem Kongresu i od lat wspierają Stowarzyszenie Techniczne Odlewników Polskich (STOP), które jest organizatorem spotkania w Krakowie. W ramach współpracy Targów Kielce i STOP, 26 września na 22. Edycję Międzynarodowych Targów Technologii dla Odlewnictwa METAL, przyjedzie około 400 Delegatów, którzy są uczestnikami Kongresu.

(PŚ)

 

 

 

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy