fpl-2017-forum-dobrych-praktyk-06.jpg

Forum Dobrych Praktyk w Targach Kielce przez dwa dni

25 października 2017
Standardy współpracy i sprawdzone schematy pracy to główne tematy warsztatów, które od 25 do 26 października odbywają się w Targach Kielce podczas Future Private Labels

Forum Dobrych Praktyk jest platformą współpracy przedsiębiorców i specjalistów działających w sektorze kreatywnym. Podczas współpracy z branżą kreatywną pojawiają się zagadnienia, które mogą być mniej zrozumiałe dla przedsiębiorców. Pojęcia tego typu jak brief, research, prawa autorskie, wycena, próbne projekty, dogrywka, umowa, dealine formalizują pojęcia i zachowania branżowe. Mogę być jednak mniej zrozumiałe wśród osób, które po raz pierwszy nawiązują współpracę z projektantem.

Tym bardziej inicjatywy takie jakie Forum Dobrych Praktyk to krok w stronę dialogu sektora kreacji i strategii z biznesem.

- Wierzymy, że polscy przedsiębiorcy we współpracy z sektorem kreatywnym mogą zdobywać rynek krajowy, rynki zagraniczne, te tradycyjne i e-commerce - mówią organizatorzy wydarzenia.

W ciągu dwóch dni, na scenie Forum pojawią się eksperci, którzy opowiedzą miedzy innymi o tym, jak wybrać profesjonalnego projektanta, jak opracować produkt od zera, nowe technologie a trendy, dokąd będzie zmierzał rynek opakowań marek własnych.

Forum Dobrych Praktyk to część dwudniowych targów marek własnych, które już po raz czwarty odbywają się w Targach Kielce.

Forum Dobrych Praktyk to projekt realizowany we współpracy z Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Twórców Grafiki Użytkowej,  partnerem projektu jest Instytut Dizajnu w Kielcach.

Zapraszamy!

(MB)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy