BYD.png
BYD Wystawcą ENEX.

Firma BYD wystawcą targów ENEX

05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.

Firma BYD powstała w lutym 1995 roku. Po ponad 20 latach dynamicznego rozwoju utworzyła ponad 30 parków przemysłowych na całym świecie, osiągając strategiczną pozycję na sześciu kontynentach. Działalność BYD obejmuje elektronikę, motoryzację, nową energię, tranzyt kolejowy i inne dziedziny.

Zespół EFT-Systems GmbH (EFT) jest partnerem posprzedażowym, technicznym, szkoleniowym i logistycznym BYD w zakresie BYD Battery-Box i tym samym punktem kontaktowym w zakresie przechowywania akumulatorów w Europie. Jako stała baza w Europie z wielojęzycznym zespołem, EFT-Systems jest w stanie zapewnić nieograniczoną obsługę techniczną i logistyczną BatteryBox. Firma, która powstała w Lohr am Main pod hasłem „Energy for Tomorrow”, ściśle współpracuje z chińskim liderem rynku światowego.

Więcej informacji na stronie www.byd.com

Z ofertą i działalnością firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas targów ENEX.

(MCh)

 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.