BYD.png
BYD Wystawcą ENEX.

Firma BYD wystawcą targów ENEX

05 stycznia 2022
Przedsiębiorstwo o międzynarodowym charakterze z ponad 20-letnią tradycją pojawi się już w lutym w Targach Kielce podczas targów ENEX. Celem firmy BYD jest m.in. wykorzystywanie innowacji technologicznych do poprawy jakości życia ludzi.

Firma BYD powstała w lutym 1995 roku. Po ponad 20 latach dynamicznego rozwoju utworzyła ponad 30 parków przemysłowych na całym świecie, osiągając strategiczną pozycję na sześciu kontynentach. Działalność BYD obejmuje elektronikę, motoryzację, nową energię, tranzyt kolejowy i inne dziedziny.

Zespół EFT-Systems GmbH (EFT) jest partnerem posprzedażowym, technicznym, szkoleniowym i logistycznym BYD w zakresie BYD Battery-Box i tym samym punktem kontaktowym w zakresie przechowywania akumulatorów w Europie. Jako stała baza w Europie z wielojęzycznym zespołem, EFT-Systems jest w stanie zapewnić nieograniczoną obsługę techniczną i logistyczną BatteryBox. Firma, która powstała w Lohr am Main pod hasłem „Energy for Tomorrow”, ściśle współpracuje z chińskim liderem rynku światowego.

Więcej informacji na stronie www.byd.com

Z ofertą i działalnością firmy będzie można zapoznać się już od 23 do 24 lutego 2022 roku podczas targów ENEX.

(MCh)

 

Polecane aktualności
17 stycznia 2022
Firma z 30 letnim doświadczeniem w przetwórstwie stali na potrzeby budownictwa zadeklarowała swoją obecność podczas tegorocznych targów odnawialnych źródeł energii – ENEX.
17 stycznia 2022
Od 22 listopada 2021 roku, oprócz osób fizycznych, o dofinansowanie zakupu „elektryków” mogą ubiegać się także m.in.: firmy, jednostki sektora finansów publicznych, instytuty badawcze oraz stowarzyszenia i fundacje. Zagadnienia dot. elektromobilności i ochrony środowiska poruszane są również podczas targów ENEX.
13 stycznia 2022
Niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne – to część oferty AS Energy, z którą będzie można zapoznać się już w lutym, w Targach Kielce podczas targów ENEX.
03 stycznia 2022
Swoją obecność podczas targów ENEX zadeklarowała firma Viessmann, posiadająca nowoczesne systemy grzewcze na wszystkie nośniki energii i dla wszystkich rodzajów obiektów. Zapraszamy na stoisko przedsiębiorstwa już od 23 do 24 lutego 2022 roku, do Targów Kielce.
03 stycznia 2022
Największy w Polsce producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań grzewczych do domów jednorodzinnych, budynków wielorodzinnych, obiektów przemysłowych i usługowych Wystawcą targów ENEX.
27 grudnia 2021
Do grona Wystawców kolejnej edycji targów ENEX dołączyła firma Corab – europejski lider w produkcji konstrukcji fotowoltaicznych oraz dystrybutor produktów renomowanych marek z branży PV. Produkty i konstrukcje firmy znajdują zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych, a także farmach fotowoltaicznych i na terenach rolniczych.
17 grudnia 2021
Kompleksowa oferta, światowe marki, najnowsze technologie oraz wsparcie handlowe i techniczne – to główne założenia działalności hurtowni fotowoltaicznej SUNPROFI - Wystawcy Targów ENEX 2022. Jeden z autorskich produktów firmy otrzymał wyróżnienie podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia.
16 grudnia 2021
Instalacje grzewcze, fotowoltaiczne i rekuperacja – to główne obszary działania firmy BUDOTOM, która swoją ofertę zaprezentuje już od 23 do 24 lutego 2022 roku w Kielcach podczas Targów ENEX!