Projekt-bez-nazwy-15.png

EXPO-SURFACE 2024: Zapraszamy na pokazy lakiernicze oraz bezpłatne wykłady

06 marca 2024
Redakcja „Lakiernictwa Przemysłowego” zaprasza na pokazy lakiernicze oraz wykłady branżowe podczas kieleckich Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE. Będzie to z pewnością wartościowa merytoryczno-praktyczna część wystawy.

Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od lat umacniają swoją pozycję jednej z najważniejszych imprez wystawienniczych poświęconych przemysłowi związanemu z ochroną powierzchni i lakierowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej. W 2024 roku wydarzenie to, odbywające się w ramach cyklu „Przemysłowa Wiosna”, będzie największe w historii.

Podczas targów EXPO-SURFACE odbywać się będą codziennie pokazy lakiernicze, współorganizowane przez redakcję „Lakiernictwa Przemysłowego” i  partnerów. Na tej interaktywnej wystawie urządzeń do malowania oraz produktów dedykowanych lakierowaniu przetestować będzie można w praktyce urządzenia, m.in. pistolety i pompy, a także samodzielnie pomalować detale farbą proszkową.

Ponadto redakcja przygotowała specjalne wykłady branżowe, które odbędą się drugiego dnia targów, czyli 20 marca.

Wstęp na targi oraz imprezy towarzyszące podczas wystawy jest bezpłatny po zarejestrowaniu się  https://www.targikielce.pl/uzytkownik?ref=/przemyslowa-wiosna/rejestracja-zwiedzajacych

Spotkajmy się w Kielcach w dn. 19−22 marca na stoisku nr 67 w hali G.

Program wykładów (20 marca)

  • 11.30 Czy zawsze winny jest lakiernik? Przegląd problemów w trakcie wytwarzania powłoki z farb proszkowych

Małgorzata Adamowicz i Arkadiusz Przybysz
Akademia Malowania EKO-BHL

  • 11.50 Bezkontaktowy pomiar grubości powłok lakierniczych

Sylwester Zmysłowski
PC Systems

  • 12.10 Optymalizacja zużycia energii i redukcja emisji CO2 w lakierniach proszkowych

Jacek Wysocki
AABO-IDEAL

  • 12.30 Jaka malarnia? Czyli co wpływa na projekt lakierni proszkowej

Marek Ożóg
Mogielnicki i Spółka

Polecane aktualności
21 marca 2024
Popołudnie drugiego dnia Przemysłowej Wiosny, upłynęło pod znakiem nagród dla najnowocześniejszych produktów i rozwiązań, w ramach przemysłowych wydarzeń targowych.
20 marca 2024
Przemysłowa Wiosna to okazja do wzięcia udziału w konferencji poświęconej najnowszym rozwiązaniom technologicznym w obróbce stali, które mają zasadniczy wpływ na poprawę jakości oraz efektywności pracy w polskich zakładach produkcyjnych. Targi potrwają do piątku, 22 marca.
20 marca 2024
Profesor Politechniki Świętokrzyskiej, rektor kierujący uczelnią przez dwie kadencje w latach 2008-2016, podczas Przemysłowej Wiosny zaprezentował swoją nową publikację. To kompendium poświęcone tematyce metrologii i analizie powierzchni, które powstało dzięki kilkudziesięcioletniemu doświadczeniu w przemyśle oraz dokonaniom badawczym i naukowym autora.
19 marca 2024
W trakcie seminarium poruszane są tematy związane z nowoczesnymi technologiami przemysłu, robotyzacją i automatyzacją produkcji. Inauguracyjne wystąpienie poświęcone było natomiast działaniom dotyczącym ESG.
19 marca 2024
- Nowym podejściem w wytwarzaniu produktów jest zastosowanie druku 3D. Może on być wykonywany przy użyciu urządzeń dedykowanych, które są prezentowane na targach STOM, jak również przy pomocy urządzeń stosowanych w procesach spawalniczych – wyjaśniał Marek  Węglowski rozpoczynając seminarium. Wydarzenie zorganizował Górnośląski Instytut Technologiczny, który jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz.
19 marca 2024
Niemal 600 wystawców, współwystawców i firm reprezentowanych z 21 krajów, dodatkowa hala tymczasowa, powierzchnia wystawiennicza większa o 10% od poprzedniej edycji – przemysłowy cykl Targów Kielce w 2024 roku zapowiada się rekordowo.
18 marca 2024
Ciekawa ekspozycja, bogaty program "speech areny" - tymczasowa hal I to miejsce, które trzeba odwiedzić podczas tegorocznej Przemysłowej Wiosny.
14 marca 2024
Od środy 13 marca obowiązuje zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Batalionów Chłopskich, Wystawowej i Malików w Kielcach. Drogowcy rozpoczęli kompleksową przebudowę tego miejsca, dotychczasowe skrzyżowanie zastąpi rondo turbinowe.