20230122-114810.jpg
Exotic Fest w Kielcach ponownie już 28 kwietnia!

Exotic Fest w Targach Kielce już po raz trzeci! Nie zwlekaj i kup bilet już dziś

19 kwietnia 2024
Miłośnicy terrarystyki, akwarystyki i botaniki spotkają się w Kielcach już po raz trzeci podczas Exotic Fest! To doskonała okazja do odkrycia fascynującego świata egzotycznych zwierząt oraz roślin. Zapraszamy 28 kwietnia do hali E, gdzie nie zabraknie różnorodnych gatunków gekonów, węży, ptaszników, pająków, skorpionów, mrówek, jaszczurek i wiele więcej niezwykłych okazów.

Exotic Fest w Kielcach to nie tylko okazja do zakupu nowych pupili, ale również możliwość skompletowania akcesoriów i roślin niezbędnych do ich hodowli. W wydarzeniu biorą udział najlepsi polscy hodowcy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Na stoiskach wystawców będzie można znaleźć najciekawsze okazy gadów, płazów, mięczaków oraz wszystkie rodzaje stawonogów - od pajęczaków po owady, skorupiaki i wiele więcej. Dodatkowo, oferta uzupełniona zostanie terrariami i niezbędnymi akcesoriami do hodowli.

Ale to nie wszystko! Na Exotic Fest pojawią się także terraria, elementy i akcesoria do nich, a także różnorodne gatunki karaczanów, muszek owocówek oraz skoczogonki. Wśród bogatej oferty znajdą się również rośliny tropikalne idealne do terrariów, wiwariów oraz rośliny na domowy parapet.

Dla pasjonatów akwarystyki nie zabraknie hodowców popularnych gatunków ryb, jak również raki, krewetki i ślimaki wodne. Będą również pokarmy, preparaty i rośliny do różnego rodzaju zbiorników wodnych.

W trakcie wydarzenia będzie również możliwość zakupu tematycznych gadżetów, rękodzieła oraz unikatowych ozdób związanych ze światem egzotycznych zwierząt.

Bilety dostępne są w niższej cenie na stronie tobilet.pl w przedsprzedaży do 27 kwietnia.

KUP BILET NA EXOTIC FEST

Więcej informacji znajduje się w wydarzeniu Facebook Exotic Fest. Do zobaczenia 28 kwietnia w hali E Targów Kielce!

/MSi/

Polecane aktualności
15 kwietnia 2024
Niemal 60 Wystawców na Exotic Fest Kielce już w niedzielę, 28 kwietnia podczas tegorocznej edycji targów. Przed nami niezwykłe spotkania z najlepszymi hodowcami w Polsce i wiodącymi firmami z branży.