65631935ced08ea9e365.png
Matryca wiedzy zawiera konkretne informacje na temat charakterystyki produktów i ich cech mechanicznych, termicznych i elektrycznych materiałów.

Ekspert w świecie tworzyw sztucznych i polimerów na targach PLASTPOL

22 lutego 2019
WIS Kunststoffe przedstawi innowacyjną macierz wiedzy

Świat tworzyw sztucznych i polimerów może być mylący, może też być  trudny do zrozumienia nawet dla ekspertów -  nietrudno o błąd. WIS Kunststoffe GmbH z Breitungen w Niemczech opracowała specjalną macierz wiedzy tym samym oferując nowe spojrzenie na frapujący świat tworzyw sztucznych. W wyniku dyskusji z klientami firma odkryła, że wiele przetwórców traci dużo czasu szukając różnego rodzaju tworzyw sztucznych o określonych właściwościach technicznych. Chodzi tu o posiadanie właściwych kompetencji i skupienie się na kliencie celem zaoferowanie wsparcia dla partnerów. Dzięki specjalnie opracowanej matrycy wiedzy można porównywać najważniejsze właściwości głównych materiałów. Robimy to szybciej i wydajniej tym samym oszczędzając czas i pieniądze. Macierz została właśnie wydana w drugiej wersji (2.0). Jest również wykorzystywana do szkolenia własnych, firmowych zespołów sprzedaży.

Kompetencje w zakresie żywic

Firma znana jest jako dystrybutor i spółka handlowa, rozwija także nowe i łączy istniejące tworzywa termoplastyczne. Na corocznych targach PLASTPOL 2019 w Kielcach forma  zaprezentuje swoje mocne strony. Będziemy obecni na międzynarodowych targach przetwórstwa tworzyw sztucznych odbywających się w Kielcach (PL) od 28 do 31 Maja 2019 r. Zespół WIS przedstawi innowacyjną macierz wiedzy. Dostępny w wersji A1 i A0 w języku niemieckim i angielskim, oferuje przydatne informacje na temat różnych materiałów. Matryca obejmuje dane ogólne, techniczne, chemiczne i elektryczne, a także warunki obróbki tworzyw sztucznych na potrzeby zastosowań w produktach handlowych i technicznych. Każdy odwiedzający WIS Kunststoffe GmbH na stoisku B-31 otrzyma własny egzemplarz za darmo!

Wartość poparta nauką

Matryca wiedzy zawiera konkretne informacje na temat charakterystyki produktów i ich cech mechanicznych, termicznych i elektrycznych materiałów. Obejmuje także zalecenia dotyczące użytkowania materiałów w codziennej działalności firm, np. warunki przetwarzania od wstępnego suszenia po temperaturę narzędzi i obróbki. Przetwórca może znaleźć wskazówki dotyczące poziomu cen każdego produktu, a także nazwę handlowa WIS Kunststoffe GmbH. Wszystkie liczby zostały potwierdzone w laboratorium nauk stosowanych w politechnice Schmalkalden (kierowanej przez prof. Thomasa Seula) w Niemczech.

Udowodnione praktyczne zastosowanie

Pierwsi przetwórcy już dziś pracują z użyciem matrycy która udowodniła swoją przydatność. Posługują się nią doradzając klientom, dokonując wstępnej selekcji tworzyw sztucznych o określonych właściwościach. Dzięki temu zwięzłemu przeglądowi są w stanie szybko przedstawiać propozycje materiałów i efektywniej porównywać ich właściwości. Tym samym przetwórcy są w stanie szybko i niezawodnie odpowiadać na zapotrzebowanie i zamówienia klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia XXIII Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL

(MB)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy