853166359e8b22e6bab7.JPG

Ekologiczni producenci na Future Private Labels w Targach Kielce

19 października 2017
Firmy związane ze Stowarzyszeniem Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia” zaprezentują się podczas FPL

Trend na produkty bio i eko wśród marek własnych nie słabnie. Między innymi będzie tematem jednej z prelekcji Konfernecji Future Private Labes. Przypomnijmy, że Stowarzyszenie Przetwórców i Producentów Produktów Ekologicznych „Polska Ekologia” skupia firmy z całej Polski. Promuje polskie produkty ekologiczne, tworzy bazę producentów żywności eko w Polsce, poszukuje  możliwości wykorzystania funduszy UE przeznaczonych na rozwój rolnictwa ekologicznego i promocje produktów ekologicznych. Podczas targów marki własnej Future Private Labels w Targach Kielce pod egidą „Polskiej Ekologii” zaprezentuje się 8 firm.

Naturia jest rodzinną firmą, która  zajmuje się produkcją kombuchy z chmielem, miętą i pokrzywą. Kombucha to ekologiczny mikrobiologiczny napój herbaciany, bogaty w witaminy i składniki odżywcze, wykazujące pozytywny wpływ na zdrowie.

Firma MIR-LEK jest natomiast producentem mieszanek ziołowych, herbat funkcjonalnych, suplementów diety, które zaprezentuje w Kielcach jako propozycję dla osob poszukujących innowacji dla sektora marek własnych.

Agram S.A. to polska firma z 50 letnią tradycją zajmująca się produkcją mrożonek owocowo-warzywnych z żyznych ziem Lubelszczyzny. Smolinfish jest firmą posiadającą własną hodowlę oraz przetwórnię ryb z czystego ekologicznie obszaru Natura 2000.

Wśród wystawców „Polskiej Ekologii” znalazła się również krakowska Piekarnia Jerzego i Barbary Buczek. To firma z 70 letnim doświadczeniem, specjalizująca się min. w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów piekarniczo-cukierniczych, obecnie nasza oferta obejmuje ponad 300 wyrobów, między innymi pieczywo bio.

PE loga firm

Jedną z firm prezentujących się podczas FPL jest także „Elena” wiodący producent pośród krajowych i zagranicznych producentów liofilizowanej żywności. Jej produkty liofilizowane w 90% zachowują wszelkie wartości odżywcze i witaminy, smak, aromat. Doceniane są nie tylko jako naturalne dodatki do żywności ale także jako znakomita przekąska dla osób ceniących zdrowy sposób życia.

Korab Garden jest producentem żywności organicznej, specjalizującym  się w produkcji owoców bio, takich jak aronia i czarna porzeczka o wysokiej zawartości antyoxydantów, co sprawia że są najzdrowszymi owocami na świecie. Firma posiada własne plantacje i zakład produkcyjny. Przetwarza owoce w soki NFC, koncentraty do produkcji soków, proszki, liofilizaty, mrożone i suszone owoce.

Wszystkie firmy można spotkać podczas targów marki własnej Future Private Labels w Targach Kielce od 25-26 października.

 

Zobacz relację z warsztatów podczas ubiegłorocznej edycji targóaw:

https://youtu.be/SVNaUzccuAg

KK

 

 

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy