334901778-569848991788576-899366638431567567-n.jpg
Ekipa Dach Forum podczas gościnnej wizyty w firmie Röben.

Ekipa Dach Forum z gościnną wizytą na Dolnym Śląsku.

28 marca 2023
Wydawać by się mogło, że do kolejnej edycji targów Dach Forum jeszcze dużo czasu, ale my nie próżnujemy i ostro działamy. Wystawcy rezerwują miejsca na styczniowy Kongres, my otwieramy kolejne hale i przemierzamy setki kilometrów. Tym razem odwiedziliśmy zakład produkcyjny Röben.

Produkujące dachówki ceramiczne oraz inne materiały budowlane przedsiębiorstwo, uchyliło rąbka tajemnicy i pozwoliło naszej ekipie zajrzeć do środka, by z bliska zobaczyć, jak wygląda proces produkcyjny. Każda wychodząca z taśmy dachówka jest skanowana i poddawana dokładnej kontroli jakości przez specjalną maszynę sprawdzającą nawet dźwięk wydobywający się z każdej z nich.

Wśród szerokiej oferty produktów mogliśmy zobaczyć m.in. najnowszą propozycję firmy – dachówkę ceramiczną VERONA, która po raz pierwszy zaprezentowana została podczas tegorocznej edycji Dach Forum. Ten rodzaj dachówki, ze względu na niską wagę, szczególnie polecany jest do dachów poddawanych renowacjom, a ponadczasowa forma sprawdzi się na dachach klasycznych i nowoczesnych.

Czystość, pełna automatyzacja i kontrola jakości to znaki rozpoznawalne, obecnej od ponad 160 lat, firmy. Największa i najnowocześniejsza w Europie „dachówczarnia” swoją siedzibę ma w Środzie Śląskiej. Nas jednak najbardziej cieszy fakt, że firma Röben obecna będzie także podczas przyszłorocznego spotkania przedstawicieli branży pokryć dachowych - DACH FORUM 12 i 13 stycznia 2024.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!
12 maja 2023
Do kolejnej edycji Dach Forum pozostało jeszcze trochę czasu, ale hale Targów Kielce już teraz zapełniają się kolejnymi firmami, które zgłaszają się do nas i potwierdzają swoją obecność. Czas najwyższy uchylić rąbka tajemnicy, dlatego w najbliższym czasie możecie spodziewać się pierwszych informacji o tym, kto wszedł pod DACH największego branżowego spotkania w Polsce.
19 kwietnia 2023
Pracujesz w branży pokryć dachowych? Chcesz spotkać się z kolegami po fachu w nieco innej scenerii? Koniecznie weź udział w pikniku rzemieślniczym, który odbędzie się 17 czerwca 2023 na największym w Polsce torze offroadowym w Górze Kalwarii pod Warszawą!
13 marca 2023
Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy, w której spotkacie m.in. Maćka Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Maćka Bieniasa - Macieja Dekarza będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha.