334901778-569848991788576-899366638431567567-n.jpg
Ekipa Dach Forum podczas gościnnej wizyty w firmie Röben.

Ekipa Dach Forum z gościnną wizytą na Dolnym Śląsku.

28 marca 2023
Wydawać by się mogło, że do kolejnej edycji targów Dach Forum jeszcze dużo czasu, ale my nie próżnujemy i ostro działamy. Wystawcy rezerwują miejsca na styczniowy Kongres, my otwieramy kolejne hale i przemierzamy setki kilometrów. Tym razem odwiedziliśmy zakład produkcyjny Röben.

Produkujące dachówki ceramiczne oraz inne materiały budowlane przedsiębiorstwo, uchyliło rąbka tajemnicy i pozwoliło naszej ekipie zajrzeć do środka, by z bliska zobaczyć, jak wygląda proces produkcyjny. Każda wychodząca z taśmy dachówka jest skanowana i poddawana dokładnej kontroli jakości przez specjalną maszynę sprawdzającą nawet dźwięk wydobywający się z każdej z nich.

Wśród szerokiej oferty produktów mogliśmy zobaczyć m.in. najnowszą propozycję firmy – dachówkę ceramiczną VERONA, która po raz pierwszy zaprezentowana została podczas tegorocznej edycji Dach Forum. Ten rodzaj dachówki, ze względu na niską wagę, szczególnie polecany jest do dachów poddawanych renowacjom, a ponadczasowa forma sprawdzi się na dachach klasycznych i nowoczesnych.

Czystość, pełna automatyzacja i kontrola jakości to znaki rozpoznawalne, obecnej od ponad 160 lat, firmy. Największa i najnowocześniejsza w Europie „dachówczarnia” swoją siedzibę ma w Środzie Śląskiej. Nas jednak najbardziej cieszy fakt, że firma Röben obecna będzie także podczas przyszłorocznego spotkania przedstawicieli branży pokryć dachowych - DACH FORUM 12 i 13 stycznia 2024.

(ŁK)

Polecane aktualności
29 listopada 2023
DACHRYNNA – innowacja od Galeco to temat jednego z wielu wystąpień ekspertów, którzy pojawią się podczas najbliższej edycji Dach Forum. System dachowy zintegrowany z systemem rynnowym – 2 w 1 zaprezentuje Marek Podeszwa, manager ds. Szkoleń i Doradztwa Technicznego w Galeco.
27 listopada 2023
Firma skupia aktualnie ponad 20 podmiotów, które działają w kraju, jak również poza jej granicami w takich państwach jak Czechy, Rumunia, Niemcy oraz Węgry i Ukraina. Szeroką ofertę będzie można poznać już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
23 listopada 2023
Od ponad osiemdziesięciu lat firma Enke specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych. Jest uważana za profesjonalnego partnera w dziedzinie remontów zarówno przez niewielkie zakłady rzemieślnicze, jak i duże firmy, do których należą m.in. międzynarodowe koncerny samochodowe.
22 listopada 2023
W kolejnej edycji nie mogło zabraknąć firmy Corotop. Są z nami od pierwszego wydarzenia, tym razem jako Złoty Sponsor! Spółka specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje oraz inne akcesoria dachowe. Wszystko co potrzeba, aby stworzyć bezpieczny HOUSE.
21 listopada 2023
EVROmat® a.s. to obecnie największy sprzedawca oraz producent systemów rynnowych, stalowych pokryć dachowych oraz materiałów dla blacharzy i dekarzy w Republice Czeskiej. Szeroką ofertę produktów czeskiej firmy będzie można zobaczyć już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej odsłony targów Dach Forum.
20 listopada 2023
Druga edycja Dach Forum w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży dachowej w kraju. Mnóstwo wystawców, ogrom nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających sprawiły, że Dach Forum stało się najważniejszym punktem na dekarskiej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
16 listopada 2023
Branżowy portal oraz społeczność profesjonalistów i entuzjastów wszelkiego rodzaju narzędzi pozwalających na wydajną pracę oraz zmianę na lepsze otoczenia wokół nas został partnerem medialnym największego spotkania branży dachowej w kraju.
14 listopada 2023
Posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych firma, dołączyła do grona Sponsorów największego spotkania tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Budmat jest wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych.