60564385cecfbdaafc87.jpg

Dziewięć indyjskich firm zaprezentuje się w Kielcach podczas targów PLASTPOL 2019

23 maja 2019
Organizatorem stoiska narodowego Indii jest Plexconcil - Rada ds. Promocji Eksportu Tworzyw Sztucznych działająca w ramach Ministerstwa Handlu i Przemysłu rządu Indii. Jej zadaniem jest promocja eksportu indyjskiego przemysłu tworzyw sztucznych na całym świecie.

W tegorocznej wystawie narodowej Indii podczas targów PLASTPOL  bierze udział 9 firm. Oprawa wydarzenia zapowiada się rodem z Bollywood! Będą spektakularne pokazy związane z kulturą Indii.

Wśród wystawców, których zobaczymy w Kielcach, znajdzie się na przykład firma Sai Machine Tools Pvt. Sp. z o.o. - wyspecjalizowany producent, eksporter i dostawca urządzeń wytłaczania ślimakowego. Produkuje również, między innymi, mieszalniki i maszyny do rur PVC, mieszanki, ślimaki i zbiorniki.  Zajmuje się produkcją maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych takich jak wytłaczarki/ekstrudery do produkcji okrągłych i płaskich kroplowników, systemów wytłaczania rur do nawadniania kroplowego, rur i profili RPVPC, a także rur i folii HDPE / HIPS / LLDPE / HMHDPE. W ofercie znajdziemy także kable powlekane PVC / PP / PE, kable telefoniczne, kable komputerowe i urządzenia do paletyzacji, monofilamenty, urządzenia do owijania pudeł, taśmy PP / PE itd.

Kolejną indyjską firmą, którą spotkamy na targach Plastpol 2019 jest Bang Polypacks. To firma produkująca worki PP, mogąca się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji. Asortyment produktów obejmuje worki tkane z PP, tkaniny tkane z PP, torby FIBC / JUMBO, worki HDPE / LDPE / o kształcie pojemnika / t-Shirt/ reklamówki.  Firma eksportuje 80% produkcji do różnych regionów świata  - Europa, Ameryka Północna, Ameryka Łacińska, Azja Południowo-Wschodnia oraz Azja. Rocznie przetwarza około 15 000 MT granulatów PP i dostarcza torby i tkaniny do różnych branż przemysłu. Opakowania od Bang Polypacks wykorzystywane są do przechowywania cementu, nawozów, żywic, chemikaliów, papieru, tekstyliów, ziaren, cukru itp.  Posiada także certyfikaty ISO 22000 i ISO 9000 ”. Firma posiada najnowocześniejsze maszyny i własne laboratorium.  

            Na indyjskim stoisku znajdziemy także firmę Saujanya Exports, wiodącego producenta i eksportera proszków pigmentowych, barwników rozpuszczalnikowych, barwników dyspersyjnych itp. Produkty firmy eksportowane są do ponad 35 krajów na całym świecie, od ponad trzydziestu lat.

Znanym nie tylko w Azji hinduskim producentem folii PE do różnorodnych zastosowań przemysłowych jest Synthetic Packers Pvt. Eksportuje doklientów z krajów Azji, ale też z Wielkiej Brytanii, Europy i USA. Firma posiada certyfikat ISO 9001, 22000 i BRC. W ofercie producenta znajdziemy szeroką folię PE (do 10 metrów), folię barierową (PE / PA, PE / EVOH), folię próżniową, folię antystatyczną, folię przewodzącą, folię VCI, wykładziny termoodporne, folię budowlaną, folię geo-membranową. Są również wkładki PE do separacji i stabilizacji ładunków, wkładki wewnętrzna do worków FIBC, folie do szklarni, do ściółkowania, folię stretch, worki / rolki LDPE / HM HDPE czy folia LD do laminowania, termokurczliwa, pęcherzykowa jak również torby na zamek błyskawiczny itp.

Firma JJ Plastalloy Pvt Ltd jest jednym z największych indyjskich producentów i eksporterów koncentratów. Ich produkty eksportowane są do ponad 30 krajów na całym świecie.  Dzięki  najnowocześniejszemu centrum badawczo-rozwojowemu certyfikowanemu przez DSIR ( Departament Badań Naukowych i Przemysłowych) firma JJ Plastalloy zapewnia najwyższa jakość produktów.  Posiada w sprzedaży całą gamę koncentratów barwiących, w tym koncentraty barwiące, koncentraty białe, koncentraty czarne, koncentraty z dodatkami, koncentraty węglanu wapnia, składniki do mieszanek foli oddychającej, trudnopalne związki PP, czarne koncentraty poliestrowe i niestandardowe mieszanki.

Podczas targów PLASTPOL w Targach Kielce zaprezentuje się również Silverline Plastpacks Private Limited – firma uznana za wiodącego producenta tkanych worków, toreb z PP/ HDPE.  Rozpoczęła działalność w 1994 roku. Od dwóch i pół dekady jesteśmy silnym graczem rynkowym. Dziś dysponuje najlepszą infrastrukturą produkcyjną z najnowszą technologią wykorzystywaną do produkcji odpowiedniej jakości tkanin HDPE / PP, z której na nowoczesnych maszynach szyjących produkuje się worki. Hasłem firmy jest „Najwyższa satysfakcja klienta dzięki produktom wysokiej jakości”. 

W branży tkanych worków / toreb PP / HDPE firma Silverline Plastpacks Private Limited stworzyła wyraźny i widoczny wizerunek - ciągle poszerza możliwości produkcyjne i marketingowe. Posiada kompletną infrastrukturę produkcyjną z zakładem produkcji taśm, krosna, linią konwersji (automatyczna maszyna do cięcia i szycia) oraz automatyczną maszyną drukarską dostarczoną przez renomowanych i najbardziej uznanych dostawców.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy