Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
5979861571f696f58bb5.jpg
Seminarium Techniczne PLASTECH INFO zawsze gromadzi wielu zainteresowanych aktualnościami branży

Dwa dni z PLASTECH INFO

26 kwietnia 2016
18-19 maja seminarium techniczne, które towarzyszy targom od lat

Jubileusz 20-lecia targów PLASTPOL to również jubileusz seminarium technicznego PLASTECH INFO, które obecne jest z formule targowej od pierwszej edycji, jaka odbyła się w 1997 roku. Tegoroczne seminarium odbywać się będzie od 18 i 19 maja w kapsule, w hali E.  „Efektywność nowoczesnych technologii i rozwiązań materiałowych w branży tworzyw sztucznych” – to wiodący temat prelekcji i dyskusji 2016 roku.

 - Nie sposób, mówiąc o jubileuszu targów Plastpol, nie wspomnieć o wyjątkowej roli pana Henryka Zawistowskiego, który oprócz inicjatywy współtworzenia tych targów, wniósł w ich rozwój, także cykl Seminariów Technicznych PLASTECH INFO. To one stanowią niezwykle cenną inicjatywę, będącą doskonałą możliwością przeglądu aktualnego stanu techniki i rozwiązań technologicznych oraz otwartą dla wszystkich poprzez swoją formułę – mówi Jacek Szczerba z serwisu internetowego Tworzywa.pl, który targom PLASTPOL i Seminarium Technicznemu PLASTECH INFO towarzyszy od samego początku.

Pierwsza edycja

Podczas pierwszej edycji historyczny już PLASTECH INFO odbywał się w ciągu trzech targowych. Tematami kolejnych dni były – Maszyny i urządzenia; Technologie i narzędzia oraz Tworzywa i dodatki – własności, zastosowanie. 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy