35902795c90ca487f905.jpg
Podczas wystaw poświęconych infrastrukturze drogowej w Targach Kielce, Domino, oficjalny dystrybutor urządzeń Graco zaprezentuje, m.in. malowarki do oznakowania cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego, a także frezarki.

Domino z produktami marki Graco podczas targów Autostrada-Polska

18 marca 2019
Kieleckie targi związane z infrastrukturą to miejsce prezentacji wielu nowoczesnych rozwiązań i produktów. W tym roku, Domino, oficjalny dystrybutor Graco w Polsce zaprezentuje, m.in. malowarki i frezarki. Targi budownictwa drogowego odbędą się od 14 do 16 maja w Targach Kielce.

Pięć jednocześnie odbywających się wystaw to wydarzenie, które kompleksowo ujmuje wszystko, co związane z infrastrukturą drogowąAutostrada–Polska, Traffic-Expo – TILL, Rotra, Salon Europarking i debiutująca Wystawa Sprzętu Do Utrzymania Dróg Muneq Expo.  To wyjątkowa okazja do zaprezentowania nowych produktów i technologii oraz wskazania kierunków rozwoju branż związanych z budownictwem drogowym w Europie Środkowo – Wschodniej.

Firma Domino od kilkunastu lat jest jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów marki Graco w Polsce. Domino postawiło na amerykańską markę ze względu na jej renomę, niezawodność i zaawansowany technologicznie sprzęt.

Podczas wystaw z cyklu „święta drogownictwa” w Targach Kielce firma zaprezentuje, m.in. malowarki do oznakowania cienkowarstwowego oraz grubowarstwowego, a także frezarki.

Pośród cienkowarstwowych i grubowarstwowych malowarek będą systemy i hydrauliczne samojezdne urządzenia do malowania pasów. Podczas targów zostaną zaprezentowane m.in, urządzenia, które doskonale sprawdzą się zarówno przy niewielkich inwestycjach, takich jak parkingi, czy boiska sportowe, jak i tych, które wymagają sprzętu „do zadań specjalnych”, jak znakowanie lotnisk, wielkopłaszczyznowych parkingów czy znakowania dróg krajowych i autostrad. Wśród malowarek grubowarstwowych można wyróżnić modele, które łączą w sobie właściwości precyzyjnego i szybkiego znakowania nawierzchni: samojezdne, prowadzone ręcznie, z dodatkową funkcją topienia i aplikowania materiałów termoplastycznych.

Jednak, aby móc namalować na drodze lub innym podłożu odpowiednie oznakowania i pasy, najpierw musimy usunąć stare pozostałości linii poziomych. Niezawodne w tym zadaniu są frezarki Graco. Zaawansowane technologicznie urządzenia pozwalają na sprawną pracę nawet na najbardziej wymagającym podłożu. Prócz usuwania, frezarki zapewnią nam możliwość wycinania sekcji nawierzchni.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy