66014545ced146b47327.png
Podpisanie listu odbędzie się 15 czerwca podczas targów NECROEXPO 2019.

Deklaracja ważnej współpracy na NECROEXPO 2019

23 maja 2019
Podczas Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej zostanie podpisany ważny list intencyjny dotyczący serwisowania samochodów Pilato w Polsce przez firmę Garcarek. Podpisanie odbędzie się w sobotę 15 czerwca w Targach Kielce.

“Massimiliano Ronzat w wywiadzie dla Kwartalnika Funeralnego ucieszył się. - Pilato, dzięki panu Skrzydlewskiemu i Stowarzyszeniu Polska lzba Pogrzebowa, podpisze na targach NECROEXPO współpracę z firmą Garcarek, która będzie serwisowała pojazdy Pilato: mercedesowskie i jaguarowskie. Na gwarancji i po gwarancji. Jeśli problem będzie większy, do dyspozycji przedsiębiorca dostanie karawan zastępczy.

Entuzjazm przedstawiciela na Polskę Pilato S.P.A. jest uzasadniony. Strony są już po wstępnych rozmowach, a podczas czerwcowych targów NECROEXPO, w sobotę, zostanie podpisany stosowny list intencyjny o oficjalnej i autoryzowanej współpracy. Taka deklaracja to kolejny, formalny już krok do podpisania umowy.

– Widzimy we współpracy z Pilato dużą szansę na jeszcze większe przybliżenie się do branży pogrzebowej, chcemy zaoferować posiadaczom samochodów Pilato naszą jakość serwisu - zgodnie przyznają Jan i Andrzej Garcarek, właściciele firmy.

Korzyści dla użytkowników Pilato są nie do przecenienia. Oznaczają krótszy czas naprawy, jak również mniejsze koszty transportu, ubezpieczenia i reperacji.

Pilato $.P.A to firma rodzinna założona w 1963 roku, zajmująca się wyposażaniem pojazdów do użytku specjalnego. Jej misja polega na projektowaniu i produkcji wielu modeli pojazdów w stylu wyróżniającym je spośród innych aut tego typu, wydajnych i jednocześnie funkcjonalnych, o wysokim stopniu personalizacji. Rezultatem zaangażowania Pilato w badania i rozwój są pojazdy o dużej estetyce oraz designie, który zrewolucjonizował obraz pojazdów profesjonalnych i przeznaczonych dla branży pogrzebowej.

Firma braci Garcarków to także rodzinny biznes. Jego początki sięgają 1979 roku, kiedy to Jan Garcarek wyjechał pracować na stanowisku brygadzisty w serwisie Mercedesa. W 1981 roku wrócił do kraju I zaczął pracować na własny rachunek w Mącznikach – w miejscu swojego zamieszkania. Po dwóch latach powstały dwa stanowiska pracy pana Jana i jego brata Andrzeja. Obaj od dzieciństwa pasjonowali się motoryzacją. W 1982 roku został zatrudniony u nich pierwszy pracownik, który w firmie jest do dziś. W roku 1983 były już cztery stanowiska pracy, w 1984 roku doszły kolejne. Dziś w ich firmie Mercedes-Benz Auto Part- ner J. i A. Garcarek pracuje już blisko 200 osób, ale właściciele są zawsze na miejscu i mocno angażują się w pracę. Firma legitymuje się 18 tytułami Dealera Roku (dla działu samochodów osobowych, dostawczych czy ciężarowych).

– Sprzedajemy i serwisujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe marki Mercedes-Benz oraz jesteśmy oficjalnym AMG Performance Center – to znaczy, że można u nas kupić i serwisować samochody AMG - mówi Andrzej Garcarek.

Jego brat Jan dodaje: - Nasza nowa blacharnia i lakiernia to jeden z najbardziej nowoczesnych i najlepiej wyposażonych tego typu obiektów w Europie. Oddaliśmy ją do użytku w styczniu tego roku.”

[Kwartalnik Funeralny, 2019]

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy