EVROmat-logo-PL-20221201.jpg

Czeski przedstawiciel branży dachowej na Dach Forum 2024

21 listopada 2023
EVROmat® a.s. to obecnie największy sprzedawca oraz producent systemów rynnowych, stalowych pokryć dachowych oraz materiałów dla blacharzy i dekarzy w Republice Czeskiej. Szeroką ofertę produktów czeskiej firmy będzie można zobaczyć już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej odsłony targów Dach Forum.

Firma EVROmat a.s. specjalizuje się głównie w sprzedaży blach stalowych (miedzianych, tytanowo-cynkowych, aluminiowych, stalowych powlekanych). Produkuje z nich systemy rynnowe, pokrycia dachowe, obróbki dekarskie. W ofercie posiada również okna dachowe, izolację i elementy złączne (śruby, farmery, kołki).

Działalność firmy opiera się na ponad 30-letniej tradycji, bogatym doświadczeniu i silnym partnerstwie z dostawcami wysokiej jakości pokryć dachowych. Na początku 2001 roku EVROmat a.s. rozpoczęło własną produkcję i od tego czasu portfolio wyrobów blacharskich stale się powiększa. Oferta własnych produktów firmy składa się z kompletnego systemu rynnowego oraz pięciu rodzajów pokryć dachowych EVROmat® a.s., w tym produkcji pod zamówienie elementów dekarskich.
Dzięki innowacyjnym procesom i ciągłym inwestycją w środki produkcji utrzymują swój wysoki standard i jakość. Produkty EVROmat® a.s. charakteryzują się najwyższym poziomem obrabianych materiałów. Niezależnie od tego, czy są to produkty wykonane z miedzi, tytanu, stali ocynkowanej, czy aluminium.

Od 1994 roku firma stale rozbudowuje swoją sieć sprzedaży i stara się być bardziej dostępna dla swoich klientów. I to nie tylko na rynku czeskim. W ostatnich latach firma rozszerzyła swoją działalność na sąsiednie rynki, dlatego z ofertą produktów będzie można zapoznać właśnie podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. EVROmat® a.s. doskonale radzi sobie na rynkach zagranicznych: w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech i w krajach bałkańskich. Swoją strategię sprzedaży opiera na regionalnych dystrybutorach, zlokalizowanych w głównych większych miastach, gdzie każdy z nich posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy zaproponują odpowiedni produkt do wymagania inwestora. Dach na rąbek-click, klasyczna blachodachówka, trapez, system rynnowy, indywidualne obróbki dekarskie, to tylko część ich portfolio. Produkty premium z długoletnią gwarancją, standardowe powłoki, dachy z miedzi, czy z aluminium z EVROmat® a.s. pozwolą zrealizować każde marzenie. 

„Nasz klient, nasz mistrz”, to nie tylko puste hasło EVROmat® a.s. Stanowi ono także podstawę kultury korporacyjnej wyznawanej przez markę.

(ŁK)

Polecane aktualności
29 listopada 2023
DACHRYNNA – innowacja od Galeco to temat jednego z wielu wystąpień ekspertów, którzy pojawią się podczas najbliższej edycji Dach Forum. System dachowy zintegrowany z systemem rynnowym – 2 w 1 zaprezentuje Marek Podeszwa, manager ds. Szkoleń i Doradztwa Technicznego w Galeco.
27 listopada 2023
Firma skupia aktualnie ponad 20 podmiotów, które działają w kraju, jak również poza jej granicami w takich państwach jak Czechy, Rumunia, Niemcy oraz Węgry i Ukraina. Szeroką ofertę będzie można poznać już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
23 listopada 2023
Od ponad osiemdziesięciu lat firma Enke specjalizuje się w materiałach do remontów konstrukcji dachowych i podłóg oraz montażu okładzin metalowych. Jest uważana za profesjonalnego partnera w dziedzinie remontów zarówno przez niewielkie zakłady rzemieślnicze, jak i duże firmy, do których należą m.in. międzynarodowe koncerny samochodowe.
22 listopada 2023
W kolejnej edycji nie mogło zabraknąć firmy Corotop. Są z nami od pierwszego wydarzenia, tym razem jako Złoty Sponsor! Spółka specjalizuje się w dostarczaniu najlepszych rozwiązań dla bezpieczeństwa domu. W swojej ofercie posiadają membrany dachowe, fasadowe, paroizolacje oraz inne akcesoria dachowe. Wszystko co potrzeba, aby stworzyć bezpieczny HOUSE.
20 listopada 2023
Druga edycja Dach Forum w rok od debiutu urosła ponad dwukrotnie i stała się najważniejszym wydarzeniem branży dachowej w kraju. Mnóstwo wystawców, ogrom nowoczesnych narzędzi i sprzętu oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających sprawiły, że Dach Forum stało się najważniejszym punktem na dekarskiej mapie Polski i Europy Środkowo-Wschodniej.
16 listopada 2023
Branżowy portal oraz społeczność profesjonalistów i entuzjastów wszelkiego rodzaju narzędzi pozwalających na wydajną pracę oraz zmianę na lepsze otoczenia wokół nas został partnerem medialnym największego spotkania branży dachowej w kraju.
14 listopada 2023
Posiadająca 30-letnie doświadczenie w branży pokryć dachowych firma, dołączyła do grona Sponsorów największego spotkania tego sektora w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Budmat jest wiodącym producentem blachodachówki i innych pokryć dachowych.
06 listopada 2023
Blachotrapez jest liderem branży pokryć dachowych oraz pionierem wielu nowych rozwiązań. Ta uznana nie tylko w Polsce ale i Europie marka po raz kolejny pełni zaszczytną rolę Sponsora Strategicznego Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM 2024.