EVROmat-logo-PL-20221201.jpg

Czeski przedstawiciel branży dachowej na Dach Forum 2024

21 listopada 2023
EVROmat® a.s. to obecnie największy sprzedawca oraz producent systemów rynnowych, stalowych pokryć dachowych oraz materiałów dla blacharzy i dekarzy w Republice Czeskiej. Szeroką ofertę produktów czeskiej firmy będzie można zobaczyć już 12 i 13 stycznia 2024 roku podczas najbliższej odsłony targów Dach Forum.

Firma EVROmat a.s. specjalizuje się głównie w sprzedaży blach stalowych (miedzianych, tytanowo-cynkowych, aluminiowych, stalowych powlekanych). Produkuje z nich systemy rynnowe, pokrycia dachowe, obróbki dekarskie. W ofercie posiada również okna dachowe, izolację i elementy złączne (śruby, farmery, kołki).

Działalność firmy opiera się na ponad 30-letniej tradycji, bogatym doświadczeniu i silnym partnerstwie z dostawcami wysokiej jakości pokryć dachowych. Na początku 2001 roku EVROmat a.s. rozpoczęło własną produkcję i od tego czasu portfolio wyrobów blacharskich stale się powiększa. Oferta własnych produktów firmy składa się z kompletnego systemu rynnowego oraz pięciu rodzajów pokryć dachowych EVROmat® a.s., w tym produkcji pod zamówienie elementów dekarskich.
Dzięki innowacyjnym procesom i ciągłym inwestycją w środki produkcji utrzymują swój wysoki standard i jakość. Produkty EVROmat® a.s. charakteryzują się najwyższym poziomem obrabianych materiałów. Niezależnie od tego, czy są to produkty wykonane z miedzi, tytanu, stali ocynkowanej, czy aluminium.

Od 1994 roku firma stale rozbudowuje swoją sieć sprzedaży i stara się być bardziej dostępna dla swoich klientów. I to nie tylko na rynku czeskim. W ostatnich latach firma rozszerzyła swoją działalność na sąsiednie rynki, dlatego z ofertą produktów będzie można zapoznać właśnie podczas Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum. EVROmat® a.s. doskonale radzi sobie na rynkach zagranicznych: w Polsce, na Słowacji, na Węgrzech i w krajach bałkańskich. Swoją strategię sprzedaży opiera na regionalnych dystrybutorach, zlokalizowanych w głównych większych miastach, gdzie każdy z nich posiada wykwalifikowanych pracowników, którzy zaproponują odpowiedni produkt do wymagania inwestora. Dach na rąbek-click, klasyczna blachodachówka, trapez, system rynnowy, indywidualne obróbki dekarskie, to tylko część ich portfolio. Produkty premium z długoletnią gwarancją, standardowe powłoki, dachy z miedzi, czy z aluminium z EVROmat® a.s. pozwolą zrealizować każde marzenie. 

„Nasz klient, nasz mistrz”, to nie tylko puste hasło EVROmat® a.s. Stanowi ono także podstawę kultury korporacyjnej wyznawanej przez markę.

(ŁK)

Polecane aktualności
13 stycznia 2024
Drugie miejsce zajęli Janusz Królak i Marcin Ruszpel, zaś trzecie Michał Jakubowski i Jacek Mikołajczyk! Laureaci otrzymali nagrody o wartości około 100 tysięcy złotych ufundowane przez firmy Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum oraz Mafell.
13 stycznia 2024
Dach Forum to wydarzenie iskrzące fachowością! Przez całą sobotę zwiedzający mogli wysłuchać ciekawych prelekcji, cenne informacje przekazywali doświadczeni eksperci.
13 stycznia 2024
13 firm zaprezentowało w Targach Kielce aż 17 premierowych produktów, pośród których znalazły się nowoczesne rozwiązania zarówno w zakresie elementów konstrukcji dachu, jak i stosowanej technologii. W kieleckim ośrodku nowości chętnie oglądali zwiedzający, którzy jak co roku tłumnie przybyli na trzeci już Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
13 stycznia 2024
Premiery i nowości produktowe, występy artystyczne, pokazy i prezentacje oraz rozstrzygnięcia konkursów, to główne z atrakcji jakie przygotowano dla odwiedzających drugi dzień targów Dach Forum! Spotkania w Targach Kielce z pewnością będą pełne inspiracji dla wszystkich branżowych profesjonalistów, a również dla kobiet i dzieci.
12 stycznia 2024
Dwudniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM przyciąga tłum fachowców z różnych stron kraju! Gości przyciągają pokazy w Strefie Rzemiosła, mistrzowie prezentują wyjątkowe umiejętności i talenty.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli prezentujący się targach Dach Forum zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali. Targi potrwają do 13 stycznia.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli zaprezentują się już po raz trzeci na najważniejszym w tej części Europy spotkaniu branży. Wśród blisko 150 wystawców z ośmiu krajów świata obecni będą liderzy rynku pokryć dachowych, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne i szeroką ofertę produktów i usług.
10 stycznia 2024
Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych już 12-13 stycznia 2024 w Targach Kielce! Podczas Dach Forum nie zabraknie ciekawych prelekcji i nowości produktowych. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w architekturze dachów, jakie materiały są obecnie najbardziej efektywne i trwałe oraz poznasz rynkowe nowości.