Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
98611875cc009a516848.jpeg
Firma Crafts Urn specjalizuje się w produkcji urn ceramicznych, ręcznie wytwarzanych przez najznamienitszych artystów ceramików. Urny będzie można zobaczyć w czerwcu podczas NECROEXPO 2019 w Kielcach.

Crafts Urn na targach NECROEXPO 2019

16 kwietnia 2019
Kieleckie targi funeralne to najważniejsze wydarzenie dla branży pogrzebowej i cmentarnej w tej części Europy. Odbywająca się w cyklu dwuletnim wystawa gromadzi pod jednym dachem krajowych liderów rynku, prezentuje ciekawe propozycje z zagranicy.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca 2019 roku. Ponownie w kieleckim ośrodku wystawienniczo – targowym zaprezentowane zostaną nowości, jak kunsztownie wykonane urny od Crafts Urn. Motto firmy brzmi – człowiek, który żył pięknie powinien zostać pięknie pożegnany.

Tradycja pożegnania zmarłego wiązała się niegdyś z bezpośrednim zaangażowaniem bliskich i rodziny. Bardzo intymnym i osobistym. A żegnany człowiek stawał się przez ten czas centrum wszechświata. Jego odejście wymagało czasu, osobistego wysiłku i często bezpośredniej, fizycznej pracy jego bliskich.

Historia firmy Crafts Urn sięga właśnie do tej tradycji. Indywidualnego i osobistego pożegnania zmarłego. Specjalizuje się bowiem w produkcji urn ceramicznych, ręcznie wytwarzanych przez najznamienitszych artystów ceramików. Każda urna jest niepowtarzalna, wykonana przez człowieka dla drugiego człowieka. Na pożegnanie.

Produkcja każdej urny to długie godziny spędzone przez artystę w jego pracowni, żmudny proces toczenia, wypalania, szkliwienia i szlifowania. Z dbałością o każdy detal. Wykonana w skupieniu, by oddać hołd drugiemu człowiekowi, którego życie było równie niepowtarzalne i wyjątkowe.

Szczególną uwagę zwracają niezwykle szlachetne i trudne w wykonaniu szkliwienia, które powstają w wyniku skomplikowanych procesów chemicznych. A które jednocześnie wydają się być tak bliskie temu, co możemy odnaleźć w naturze: zmrożone kwiaty na zimowej szybie, krople wiosennego deszczu czy pierwotność lasu – takie właśnie są urny Crafts Urn, które będzie można zobaczyć już w czerwcu podczas najważniejszych targów pogrzebowych NECROEXPO w Tragach Kielce.

 (PŚ)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy