Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Corab-zaklad.jpg

Corab: polski producent na Enex w sieci

20 kwietnia 2021
Enex w sieci startuje już 28 kwietnia. Do grona wystawców tego niecodziennego wydarzenia dołączyła firm Corab, która od ponad 30 lat zbiera doświadczenie w elektronice i produkcji komponentów ze stali i aluminium.

Od wielu lat Corab prężnie działa w branży fotowoltaicznej jako producent systemów mocowań modułów oraz dystrybutor renomowanych marek. Misją firmy od początku jej powstania jest tworzenie wysokiej jakości wyrobów, bezpiecznych dla użytkownika. Obecnie wszystkie produkty są wytwarzane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Bartoszycach.

Park maszynowy wystawcy targów Enex w sieci składa się z nowoczesnych linii profilujących i jest najnowocześniejszy w tej części Europy. Firma obecnie zatrudnia ponad 250 specjalistów. W ubiegłym roku uruchomiono nowoczesny magazyn wysokiego składowania. Corab eksportuje swoje konstrukcje do blisko 20 europejskich krajów.

W swojej tegorocznej ofercie Corab prezentuje wiele nowości. Należą do nich między innymi:

System-na-dach-plaski-Corab-PB-092.jpg [59.07 KB] System na dach płaski Corab PB-092

System Corab PB-092 to rozwiązanie pozwalające na montaż modułów bez klem w mniej niż 30 sek na moduł. Konstrukcja może być zarówno balastowa, jak i inwazyjna (mocowana do powierzchni dachu). Dedykowana na instalacje zorientowane na południe. Wykonana jest w całości z Magnelisu, co gwarantuje dużą wytrzymałość antykorozyjną.

 • Błyskawiczny montaż
 • Łatwość rozbudowy
 • Bardzo mało elementów
 • Mocowanie i uziemienie w jednej czynności
 • Niższe koszty konserwacji, nie wymaga okresowej kontroli momentu obrotowego
 • konstrukcja zapobiegająca kradzieży

 

Uniwersalny-system-wolnostojacy-.jpg [118.65 KB] Uniwersalny system wolnostojący

System Corab  to idealne rozwiązanie dla małych instalacji gruntowych.

Zastosowano w nim możliwość regulacji względem wielkości modułu, co pozwala na użycie jednego rozwiązania niezależenie od rozmiaru komponentów.

Trend niestandardowych rozmiarów modułów i ich ciągłe zmiany w rozmiarze modułów nie pozostają bez wpływu na konstrukcje wsporcze. Dlatego Corab wprowadził do oferty nową wolnostojącą konstrukcję uniwersalną dedykowaną pod mikroinstalacje na gruncie. System występuje w dwóch wersjach zależnie od układu modułów pion WS-026 i poziom WS-024. Wyprodukowany z wysokiej jakości stali Magnelis.

System wyposażony jest w standardzie w mocowanie inwertera oraz dodatkowe stężenie zapewniające większą stabilność. Pozwala również na montaż modułów cienkowarstwowych bifacjal. 

Moduł CORAB ENCOR

Modul-CORAB-ENCOR.jpg [32.22 KB] Encor to połaczenie ENergii płynącej ze słońca z doświadczeniem i przywiązaniem do wysokiej jakości firmy CORab. To dedykowana marka modułów wykonywanych na specjalne zamówienie Corab. Jest to efekt współpracy firmy z instalatorami i odpowiedź na ich oczekiwania. Cały proces produkcji odbywał się pod czujnym okiem Corab - od specyfikacji po kontrolę jakości. Moduły fotowoltaiczne Encor to produkty wykonane z najwyższą starannością. Pod względem estetycznym zadowolą nawet najbardziej wymagającego inwestora. Liczne badania i testy potwierdziły wysoką jakość oraz spełnienie obowiązujących norm. Posiadają polską gwarancję.

Encor to wysoka jakość wykonania, estetyczny wygląd oraz rozsądna cena. Ogniwa monokrystaliczne typu half-cut z najwyższej jakości krzemu. Encor EC360M to produkt całkowicie full black. Wyróżniają się idealnie czarną folią kompozytową oraz czarną ramą z anodyzowanego aluminium. 

 • Prawdziwy FULL BLACK
 • Oryginalne złącza MC4 marki 
 • 12 lat gwarancji produktowej, 25 lat gwarancji liniowej 
 • Polska gwarancja
 • Dłuższy przewód pozwalający na wygodny montaż
 • Wygodny transport 
 • Standardowe wymiary

  (MBr)
Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy