CP centrum proszkowe 2-1.jpg

Co ROMER pokaże na EXPO-SURFACE?

03 marca 2020
Największy producent lakierni proszkowych w Polsce, i jeden z największych w Europie na Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE pokaże nowość.

Firma ROMER to 11.000 wyprodukowanych urządzeń pracujących w ponad 45 krajach na świecie. To także producent pojedynczych urządzeń technologicznych do malarni proszkowych jak również kompletnych w pełni automatycznych malarni pod klucz. Firma dostarcza rozwiązania wygrzewania dla przemysłu aero oraz automotive dla największych koncernów na świecie, zapewniając jednocześnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń z pełnym zapleczem części zamiennych. 

Podczas EXPO-SURFACE ROMER zaprezentuje centrum proszkowe z funkcją automatycznego czyszczenia zbiornika. Dzięki zastosowaniu dwóch pomp gęstej fazy oraz bezstopniowego czujnika poziomu farby w zbiorniku, pozwala na uzyskanie stałego stosunku farby odzyskanej do świeżej. Zastosowanie sita ultradźwiękowego zwiększa wydajność odzysku farby. Zainstalowane zawory membranowe umożliwiają łatwe opróżnianie i czyszczenie zbiornika, przy częstych zmianach kolorów. Sterowany komputerowo układ zaworów pozwala na bezobsługowy  wybór ścieżki odzyskiwanej farby.

Zapraszamy na stoisko firmy ROMER podczas Targów EXPO-SURFACE, będących częścią „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce od 31 marca do 2 kwietnia.

(UK)

Polecane aktualności
26 marca 2019
Pierwszego dnia X Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, eksperci spotkali się na Seminarium PSK "NOWOŚCI W ZABEZPIECZENIACH PRZECIWKOROZYJNYCH".
27 marca 2019
Najlepsze produkty i oryginalne stoiska nagrodzone
04 lutego 2020

Firma PNEUMA przygotowała na tegoroczne Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE cały wachlarz innowacyjnych produktów. Będzie można je zobaczyć podczas „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce od 31 marca do 2 kwietnia.

24 lutego 2020
Firma POETON przygotowała na tegoroczne Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE nowość z zakresu powłok polimerowych.
25 lutego 2020
Na cykl krótkich seminariów podczas Przemysłowej Wiosny zaprasza SIMP Kielce.
28 lutego 2020
Portal branży www.lakiernictwo.net zaprasza na ciekawe wydarzenia towarzyszące Targom Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE
03 marca 2020
Firma już od ponad 20 lat produkuje specjalne powłoki ochronne oferując rozwiązania innowacyjne- ciągły rozwój i unowocześnianie produktów są ważną częścią filozofii firmy. Produkty i filozofię firmy będzie można poznać podczas Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE na przełomie marca i kwietnia.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy