CP centrum proszkowe 2-1.jpg

Co ROMER pokaże na EXPO-SURFACE?

03 marca 2020
Największy producent lakierni proszkowych w Polsce, i jeden z największych w Europie na Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE pokaże nowość.

Firma ROMER to 11.000 wyprodukowanych urządzeń pracujących w ponad 45 krajach na świecie. To także producent pojedynczych urządzeń technologicznych do malarni proszkowych jak również kompletnych w pełni automatycznych malarni pod klucz. Firma dostarcza rozwiązania wygrzewania dla przemysłu aero oraz automotive dla największych koncernów na świecie, zapewniając jednocześnie serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń z pełnym zapleczem części zamiennych. 

Podczas EXPO-SURFACE ROMER zaprezentuje centrum proszkowe z funkcją automatycznego czyszczenia zbiornika. Dzięki zastosowaniu dwóch pomp gęstej fazy oraz bezstopniowego czujnika poziomu farby w zbiorniku, pozwala na uzyskanie stałego stosunku farby odzyskanej do świeżej. Zastosowanie sita ultradźwiękowego zwiększa wydajność odzysku farby. Zainstalowane zawory membranowe umożliwiają łatwe opróżnianie i czyszczenie zbiornika, przy częstych zmianach kolorów. Sterowany komputerowo układ zaworów pozwala na bezobsługowy  wybór ścieżki odzyskiwanej farby.

Zapraszamy na stoisko firmy ROMER podczas Targów EXPO-SURFACE, będących częścią „Przemysłowej Wiosny” w Targach Kielce od 31 marca do 2 kwietnia.

(UK)

Polecane aktualności
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
14 września 2020
Podczas Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbywających się jako część przemysłowego cyklu w Targach Kielce szereg nowości zaprezentuje firma AUER Polska.
17 września 2020
Czołowy producent rozwiązań systemowych w zakresie oczyszczania ścieków przemysłowych pojawi się na Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od 22 do 24 września.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy