AUER-ST-1000-DPS-satelity.jpg

Firma AUER z nowościami na Targach EXPO-SURFACE

14 września 2020
Podczas Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbywających się jako część przemysłowego cyklu w Targach Kielce szereg nowości zaprezentuje firma AUER Polska.

Na stoisku firmy AUER Polska zobaczą Państwo:

Ekologiczną śrutownicę (piaskarkę) z agregatem obrotowym AUER Typ ST 1000 DPS

Kompaktowe, ekologiczne urządzenie śrutownicze AUER typ ST 1000 DPS zintegrowane jest z wysokowydajnym systemem filtracyjnym ASP. Urządzenie pozwala na automatyczną precyzyjną obróbkę detali umieszczanych pojedynczo w uchwytach stabilizujących na satelicie/satelitach obrotowych lub w zasypie technologicznym w koszu roboczym. Liczba pistoletów śrutowniczych oraz liczba satelit obrotowych uzależniona jest od wielkości i geometrii detali obrabianych. Pistolety śrutownicze umieszczane są stacjonarnie pod określonym kątem w uchwytach roboczych lub mogą poruszać się ruchem posuwisto-zwrotny w pionie lub poziomie. Na zegarze roboczym ustawiany jest żądany czas obróbki oraz na potencjometrze regulowana jest płynnie, bezstopniowo prędkość obrotowa satelit/kosza roboczego. Urządzenie alternatywnie wyposażane jest w sterownik SPS-SIEMENS wraz z panelem obsługi. Urządzenie jako uniwersalny system śrutowniczy może służyć również do ręcznej obróbki strumieniowo-ściernej większych detali.

Natryskowy automat myjący RENDER typ WE 60 AM

Wodny, natryskowy, kompaktowy automat myjący RENDER typoszeregu AM wyposażony jest w poziomy kosz obrotowy. Urządzenie służy do automatycznego czyszczenia oraz ręcznego doczyszczania detali. Szczególnie polecane jest do zastosowania w obszarze naprawy i remontu (naprawa silników i napędów). Pozwala na prowadzenie doczyszczania ręcznego wysokociśnieniowego do 160 bar. Zapewniona jest optymalna obróbka skomplikowanych geometrycznie detali. Urządzenie pozwala także na ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego prowadzenie procesu oczyszczania, odtłuszczania, usuwania wiórów.

Natryskowy automat myjący RENDER typ W 60 C

Wodny, natryskowy, kompaktowy automat myjący RENDER typoszeregu C wyposażony jest w poziomy kosz obrotowy oraz oprzyrządowanie na ścianie bocznej do oczyszczania drobnych, masowych detali oraz detali o skomplikowanych kształtach. Urządzenie pozwala na ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego prowadzenie procesu oczysz-czania, odtłuszczania, usuwania wiórów oraz fosforanowania. W urządzeniu w zależności od obszaru zastosowania mogą być realizowane funkcje: mycie, płukanie EKO/obiegowe, odmuchiwanie, suszenie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy AUER oraz wszystkich wystawców Targów EXPO-SURFACE od 22 do 24 września.

(UK)

 

Polecane aktualności
03 marca 2020
Największy producent lakierni proszkowych w Polsce, i jeden z największych w Europie na Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE pokaże nowość.
01 kwietnia 2020
Branża targowa jest jedną z mocniej dotkniętych przez epidemię koronawirusa – od kilku tygodni nie odbywają się żadne wydarzenia targowe. O wpływie tej sytuacji na targi przemysłowe przeczytacie w MM Magazynie Przemysłowym.
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
17 września 2020
Czołowy producent rozwiązań systemowych w zakresie oczyszczania ścieków przemysłowych pojawi się na Targach Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE od 22 do 24 września.
21 września 2020
Cykl przemysłowych wystaw spod znaku STOM odbywających się w Targach Kielce w marcu z roku na rok coraz mocniej potwierdza rangę wydarzenia w globalnym przemyśle. W roku pandemii, kryzysu i osłabienia światowej gospodarki biznesowe spotkania, wyjątkowo przeniesione na wrzesień mogą okazać się kołem zamachowym dla wielu branż.
22 września 2020
Cykl branżowych, przemysłowych wystaw spod znaku STOM wraz z wydarzeniami towarzyszącymi odbywa się od 22 do 24 września.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy