80478745ce27c6f1a58e.png
Targi NECROEXPO odbędą się od 14 do 16 czerwca 2019 roku w kieleckim ośrodku wystawienniczo - targowym.

Chcesz zaprezentować swoją ofertę na NECROEXPO 2019 - zostały ostatnie miejsca!

17 maja 2019
Zostały już tylko 3 wolne miejsca wystawiennicze na targi pogrzebowe i cmentarne w Kielcach – to ostatni dzwonek aby zgłosić swój udział w najważniejszym wydarzeniu dla tej branży w Europie Środkowo – Wschodniej. Targi NECROEXPO odbędą się od 14-16 czerwca w Targach Kielce.

Od premiery Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej w Kielcach minęło 14 lat. Przez ten czas okazało się, że Targi Kielce są stabilnym partnerem, a sama wystawa podwoiła swój potencjał.

Na odbywające się w cyklu dwuletnim kieleckie targi branży pogrzebowej zostały tylko trzy wolne miejsca dla wystawców. Są to stoiska o wielkości: 12mkw.; 4mkw. oraz 15mkw. powierzchni wystawienniczej.  To ostatni dzwonek aby zaprezentować się wśród całej polskiej i zagranicznej branży pogrzebowej i cmentarnej. Zapełnienie prawie całej powierzchni wystawienniczej na miesiąc przed tegorocznymi targami, a także ostatnia edycja wydarzenia ugruntowały pozycję NECROEXPO jako najważniejszego wydarzenia rynku pogrzebowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W 2017 roku targi zgromadziły ekspozycje wystawców nie tylko z Polski, ale również z  Włoch, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Pakistanu, Holandii, USA, Węgier, Rumunii,  Austrii, Rosji Hiszpanii.

W celu wynajęcia powierzchni wystawienniczej na targi NECROEXPO 2019, prosimy o kontakt:
Marcin Musiał
musial.marcin@targikielce.pl
 +48 41 365 12 19 
 +48 606 447 380 

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy