73298545ce29c4f51a30.jpg
Wykład odbędzie się 14 i 15 czerwca w godzinach 14.00-14.30 w Sali E-2 kieleckiego ośrodka kongresowo - targowego

Być jak Marilyn Monroe i James Dean – wykład o nowoczesnych tablicach pogrzebowych podczas NECROEXPO

20 maja 2019
Mocną stroną trzydniowych targów NECROEXPO są szkolenia zapewniające najświeższą dawkę wiedzy dla profesjonalistów z bardzo różnych dziedzin – między innymi projektowania nowoczesnych tablic pogrzebowych. 8. Edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej odbędzie się od 14 do 16 czerwca.

Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, m.in.kto poszukuje interesujących rozwiązań w obsłudze klienta. Zobaczą – krok po kroku –  jak prosto jest wykonać unikalną tablicę pogrzebową z fotografią. Prowadzący pokażą narzędzia i technologię potrzebne do jej wykonania – po spotkaniu biorący udział będą potrafili sami wykonać taką tablice.

Wykład odbędzie się 14 i 15 czerwca w godzinach 14.00-14.30 w Sali E-2 i poprowadzi Mirosław Gordecki z E.GRAMI. Firma E.GRAMI działa na rynku akcesoriów pogrzebowych od blisko 20 lat. W tym czasie zyskała miano renomowanego producenta tablic pogrzebowych i szeregu innych produktów na użytek cmentarny – urn, obudów do grobów, krzyży, a także klepsydr pamiątkowych.

Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO w Targach Kielce to od wielu lat najważniejsze wydarzenie funeralne nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej. Odbywająca się w cyklu dwuletnim wystawa gromadzi pod jednym dachem krajowych liderów rynku, prezentuje ciekawe propozycje z zagranicy. Podczas ostatniej edycji można było obejrzeć aż 111 firm z 12 krajów. Wystawę odwiedziło blisko 2000 specjalistów branży. Kolejne, ósme już targi NECROEXPO, odbywać się będą od 14 do 16 czerwca 2019 roku.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy