BURKIETOWICZ-logo-podstawowe.jpg

Burkietowicz - 125 lat w pracy z drewnem

28 lipca 2023
Rozwój. Eksperckość. Partnerstwo. Te trzy wartości wpisane są w DNA firmy i stanowią fundamenty, na których opiera swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze zarówno potrzeby klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy.

Korzenie firmy sięgają ponad 125 lat wstecz, gdy w 1895 roku Stanisław Burkietowicz założył warsztat stolarski w Odolanowie. To miejsce było początkiem historii, którą dziś kontynuuje czwarte pokolenie Burkietowiczów. Tradycje stolarskie w rodzinie sięgają jednak jeszcze dalej. Jak mówią właściciele firmy – Jesteśmy ekspertami i partnerami na rynku prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Nasi pracownicy oraz partnerzy współtworzą eksperckość i wartość firmy. Dążymy do zmiany myślenia o drewnie, docenienie i wybór go, jako materiału, który jest atrakcyjniejszą, zdrowszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla technologii murowanych. Marzy nam się Polska drewniana: trwalsza niż z kamienia, zdrowsza niż z betonu i nowocześniejsza niż ze szkła.

W ciągu 125 lat pracy z drewnem firma zyskała niezachwianą pewność, że drewno to solidny, trwały i wyjątkowy materiał budowlany, który może rozwiązać wiele problemów, z jakimi mierzą się dziś deweloperzy, czy prywatni inwestorzy. Dlatego każdego dnia dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w budownictwie. Opowiada na potrzeby klientów i partnerów biznesowych  w oparciu o partnerskie relacje i zaufanie. Dzieli się wiedzą i najlepszymi praktykami, co pozwala na rozwój i podnoszenie jakości dostarczanych usług i rozwiązań.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.burkietowicz.pl

W ostatnim czasie firma poszerzyła działalność o sprzedaż wiązarów dachowych online, które dostępne są na stronie: www.wiazary.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
13 stycznia 2024
Drugie miejsce zajęli Janusz Królak i Marcin Ruszpel, zaś trzecie Michał Jakubowski i Jacek Mikołajczyk! Laureaci otrzymali nagrody o wartości około 100 tysięcy złotych ufundowane przez firmy Corotop Sponsora Srebrnego targów Dach Forum oraz Mafell.
13 stycznia 2024
Dach Forum to wydarzenie iskrzące fachowością! Przez całą sobotę zwiedzający mogli wysłuchać ciekawych prelekcji, cenne informacje przekazywali doświadczeni eksperci.
13 stycznia 2024
13 firm zaprezentowało w Targach Kielce aż 17 premierowych produktów, pośród których znalazły się nowoczesne rozwiązania zarówno w zakresie elementów konstrukcji dachu, jak i stosowanej technologii. W kieleckim ośrodku nowości chętnie oglądali zwiedzający, którzy jak co roku tłumnie przybyli na trzeci już Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum.
13 stycznia 2024
Premiery i nowości produktowe, występy artystyczne, pokazy i prezentacje oraz rozstrzygnięcia konkursów, to główne z atrakcji jakie przygotowano dla odwiedzających drugi dzień targów Dach Forum! Spotkania w Targach Kielce z pewnością będą pełne inspiracji dla wszystkich branżowych profesjonalistów, a również dla kobiet i dzieci.
12 stycznia 2024
Dwudniowy Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM przyciąga tłum fachowców z różnych stron kraju! Gości przyciągają pokazy w Strefie Rzemiosła, mistrzowie prezentują wyjątkowe umiejętności i talenty.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli prezentujący się targach Dach Forum zostali wyróżnieni podczas uroczystej gali. Targi potrwają do 13 stycznia.
12 stycznia 2024
Wiodący producenci dachów, okien dachowych, materiałów i narzędzi wykorzystywanych przez dekarzy, blacharzy i cieśli zaprezentują się już po raz trzeci na najważniejszym w tej części Europy spotkaniu branży. Wśród blisko 150 wystawców z ośmiu krajów świata obecni będą liderzy rynku pokryć dachowych, którzy zaprezentują najnowsze osiągnięcia technologiczne i szeroką ofertę produktów i usług.
10 stycznia 2024
Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych już 12-13 stycznia 2024 w Targach Kielce! Podczas Dach Forum nie zabraknie ciekawych prelekcji i nowości produktowych. W trakcie wydarzenia odbędą się liczne wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów z branży. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w architekturze dachów, jakie materiały są obecnie najbardziej efektywne i trwałe oraz poznasz rynkowe nowości.