BURKIETOWICZ-logo-podstawowe.jpg

Burkietowicz - 125 lat w pracy z drewnem

28 lipca 2023
Rozwój. Eksperckość. Partnerstwo. Te trzy wartości wpisane są w DNA firmy i stanowią fundamenty, na których opiera swoją działalność. Są one ze sobą ściśle powiązane, bo uwzględniają w równej mierze zarówno potrzeby klientów i partnerów biznesowych, jak i pracowników firmy.

Korzenie firmy sięgają ponad 125 lat wstecz, gdy w 1895 roku Stanisław Burkietowicz założył warsztat stolarski w Odolanowie. To miejsce było początkiem historii, którą dziś kontynuuje czwarte pokolenie Burkietowiczów. Tradycje stolarskie w rodzinie sięgają jednak jeszcze dalej. Jak mówią właściciele firmy – Jesteśmy ekspertami i partnerami na rynku prefabrykowanych konstrukcji drewnianych. Nasi pracownicy oraz partnerzy współtworzą eksperckość i wartość firmy. Dążymy do zmiany myślenia o drewnie, docenienie i wybór go, jako materiału, który jest atrakcyjniejszą, zdrowszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla technologii murowanych. Marzy nam się Polska drewniana: trwalsza niż z kamienia, zdrowsza niż z betonu i nowocześniejsza niż ze szkła.

W ciągu 125 lat pracy z drewnem firma zyskała niezachwianą pewność, że drewno to solidny, trwały i wyjątkowy materiał budowlany, który może rozwiązać wiele problemów, z jakimi mierzą się dziś deweloperzy, czy prywatni inwestorzy. Dlatego każdego dnia dostarcza kompleksowych rozwiązań w obszarze prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w budownictwie. Opowiada na potrzeby klientów i partnerów biznesowych  w oparciu o partnerskie relacje i zaufanie. Dzieli się wiedzą i najlepszymi praktykami, co pozwala na rozwój i podnoszenie jakości dostarczanych usług i rozwiązań.

Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie: www.burkietowicz.pl

W ostatnim czasie firma poszerzyła działalność o sprzedaż wiązarów dachowych online, które dostępne są na stronie: www.wiazary.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
02 października 2023
Do 30 listopada każda firma biorąca udział w przyszłorocznej edycji Kongresu i Targów Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum może zgłosić swoje produkty do walki w konkursie. W każdej z czterech kategorii przyznane zostaną złote medale oraz wyróżnienia, które zdobić będą stoiska wystawców w trakcie największych targów branży pokryć dachowych w Polsce.
11 września 2023
W ofercie Prod-Masz znajdują się precyzyjne zaginarki i inne maszyny blacharskie z 12-miesięczną gwarancją. Firma posiadająca bogate doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów. Produkowany sprzęt będzie można zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
04 września 2023
Nagrodą główną w konkursie jest funkcjonalny Pick-Up ISUZU D-Max. Dodatkowo w kategorii Wojewódzki Mistrz Dekarstwa czekają vouchery o łącznej wartości 160 tys. zł. Konkurs trwa od 1 września do 30 listopada! Do finałowej batalii, która odbędzie się pierwszego dnia targów Dach Forum tj. 12 stycznia 2024, przystąpi aż 8 uczestników. Dołącz do #DrużynyMistrzów.
25 sierpnia 2023
Założona w 1989 roku w Łodzi firma Protect od początku istnienia dba o odpowiednią ochronę ludzi pracujących na wysokościach. Produkuje urządzenia i systemy zapewniające bezpieczeństwo pracy i zmniejszenie ryzyka upadku. Jej ofertę można będzie zobaczyć podczas najbliższej edycji Dach Forum 12 i 13 stycznia 2024 roku.
09 sierpnia 2023
Główną specjalizacją założonej w 2012 roku firmy MDF jest własna produkcja i dystrybucja akcesoriów dachowych 4ROOF oraz membran dachowych IZODACH do dachów spadzistych. Szczegółową ofertę produktów zobaczycie podczas przyszłorocznej edycji Dach Forum.
04 lipca 2023
Czołowy producent węży, akcesoriów ogrodowych, systemów rynnowych i podsufitek w tej części Europy – Cellfast – jest zdecydowanym liderem na rynku krajowym i liczącym się eksporterem do wielu krajów Europy i Świata. Firma oparta jest w 100% na polskim kapitale. Grupa Cellfast dysponuje powierzchnią produkcyjną przekraczającą 75 000 m², na którą składają się cztery zakłady produkcyjne, ulokowane w Stalowej Woli i Krośnie. Obecnie w skład Grupy wchodzi także centrum dystrybucyjne na Ukrainie.
16 czerwca 2023
Regamet to podkarpacki producent stalowych pokryć dachowych z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży. W ofercie firmy znajdują się blachodachówki, blachy dwumodułowe, panele dachowe i blachy trapezowe oraz bogaty wybór akcesoriów i obróbek blacharskich.
23 maja 2023
Chcesz wejść na największe spotkanie branży pokryć dachowych w najlepszej możliwej cenie? Skorzystaj z promocji i do końca lipca kup bilety za jedyne 59 PLN - bilet jednorazowy lub 89 PLN - bilet wielorazowy. Taniej już nie będzie!