43361956d802f50ad85.jpg
Targi Grupy Polskie Składy Budowlane to jedyne w kraju spotkanie branżowe organizowane wyłącznie dla partnerów sieci PSB

Budowlane królestwo

03 marca 2016
Targi Grupy PSB już po raz 14. w Targach Kielce

Targi Grupy Polskie Składy Budowlane to jedyne w kraju spotkanie branżowe organizowane wyłącznie dla partnerów sieci PSB: składów, placówek Profi, sklepów Mrówka i dostawców grupy. Wydarzenie co roku przyciąga do Targów Kielce największych producentów branży budowlanej, wykończeniowej i dekoracyjnej.

- Targi pokazują przede wszystkim potencjał branży ale też znakomite odnalezienie się na rynku projektu biznesowego, jakim jest Polska Grupa Budowlana, powstała przecież w naszym województwie – powiedział obecny podczas wydarzenia Adam Jarubas, marszałek województwa świętokrzyskiego.

Podczas dwudniowej imprezy – od 2 do 3 marca - dostawcy sieci prezentują towary na swoich stoiskach, a kupcy- akcjonariusze i właściciele składów budowlanych z całego kraju negocjują warunki kontraktów, a przede wszystkim finalizują kupno materiałów.

O efektach takiego spotkania w Targach Kielce może świadczyć fakt, że w minionym roku podczas 13 Targów Grupy PSB zawarto ponad 11,5 tysiąca  kontraktów o wartości 266 milionów złotych, co stanowiło kilkanaście procent rocznych przychodów grupy.

Działająca od 17 lat Grupa Polskie Składy Budowlane SA ma swoją siedzibę w Wełeczu koło Buska-Zdroju. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Zrzesza 350 małych i średnich, rodzinnych firm z terenu całej Polski, które prowadzą handel w 419 składach budowlanych, w 208 marketach PSB-Mrówka oraz w 45 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje około 12 tysięcy osób.

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy