19570285c8a12cb5cbe1.jpg
"Kieleckie święto drogownictwa" odbędzie się od 16 do 17 maja w Targach Kielce.

Brigade z nowościami podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA

12 marca 2019
Jak co roku, w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada – Polska. Wydarzenie, które od 25 lat jest miejscem najważniejszych rozmów dotyczących branży w Europie Środkowo – Wschodniej, przyciągnie do Kielc światowe marki i najlepszych, branżowych specjalistów, wśród wystawców będzie firma Brigade. Targi odbędą się od 16 do 17 maja.

 

„System Brigade zapobiega kolizjom i redukuje do minimum ryzyko wypadków z udziałem ludzi”
Eduardo Roubau. Kierownik techniczny, Montecon

 

Wizją Brigade jest zapewnienie bezpieczeństwa na drogach i placach budowy. Firma jest wiodącym liderem na rynku urządzeń poprawiających bezpieczeństwo pojazdów użytkowych i maszyn budowlanych. Każdy produkt czy technologia Brigade przechodzi rygorystyczne, wszechstronne testy, zanim zapadnie decyzja o włączeniu go do oferty firmy. Ten kompletny asortyment urządzeń bezpieczeństwa pomaga kierowcy/operatorowi zapobiec kolizjom, chroniąc pracowników, pieszych i rowerzystów.

Podczas targów AUTOSTRADA-POLSKA i towarzyszących im targów ROTRA, TRAFIC-EXPO – TLLSalonu Europarking i Wystawy Sprzętu Do Utrzymania Dróg Muneq Expo firma Brigade zaprezentuje, między innymi nowość produktową jaką jest system czujników ultradźwiękowych wykrywających przeszkody z możliwością wyświetlania wskazań na ekranie (LIT5013 UDS OSD Product Specyfic Card).

Oprócz tego na stoisku firmy będzie można zapoznać się z pracą sygnalizatorów cofania BBS (LIT5004-PL Reversing Alarm Product Range Card). System ten został stworzony i opatentowany przez Brigade – generator białego szumu, którego źródło dźwięku jest łatwe do zlokalizowania, a jego konstrukcja zapewnia słyszalność sygnału ostrzegawczego jedynie w strefie zagrożenia.

Brigade dysponuje szerokim wachlarzem systemów bezpieczeństwa spełniających wiele wymagań z zakresu ochrony zdrowia i życia oraz BHP. Systemy te zostały zaprojektowane tak, aby wspierać zarówno operatorów, jak i pozostałych użytkowników dróg. Mogą one eliminować martwe strefy, zapobiegając kosztownym uszkodzeniom pojazdów, a co ważniejsze – ratować życie.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, które od 25 lat odbywają się w Targach Kielce to wielkie wydarzenie dla całego sektora związanego z infrastrukturą. Warto zapamiętać datę i wziąć udział w najważniejszym „święcie drogownictwa” w naszym kraju. 

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy