24602425cd02f1bbe360.jpg
Tajwańska firma Kung Hsing zaprezentuje w tym roku na targach PLASTPOL w Targach Kielce, między innymi, ekstruder KS- FLL65 do produkcji folii z biomateriału.

Biodegradowalna, przyjazna środowisku folia na targach PLASTPOL 2019

30 kwietnia 2019
Firma Kung Hsing przywiezie i zaprezentuje podczas Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych ekstruder do rozdmuchu folii z biomateriału na bazie skrobi kukurydzianej.

Folia z tworzyw sztucznych staje się coraz większym problemem na całym świecie, jednak jest częścią naszego codziennego życia. Reagując na globalne trendy, mając na uwadze troskę o przyszłość Ziemi, tajwańska firma Kung Hsing zaprezentuje w tym roku na targach PLASTPOL ekstruder KS- FLL65 do produkcji folii z biomateriału. Dzięki tej samej maszynie można produkować folię z biopolimerów oraz z polietylenu (LD/LLDPE).

Na stoisku C26, podczas targów PLASTPOL, będzie produkowana folia z włoskiego biomateriału na bazie skrobi kukurydzianej. Firma dostarcza trójwarstwowe, wysokowydajne maszyny do rozdmuchiwania folii mono, ABA , oraz te specjalnie zaprojektowane do produkcji folii w 100% biodegradowalnej.

Ekstruder był już prezentowany  grudniu 2018 roku podczas targów PlastEurAsia w Stambule w Turcji. Zaprezentowano tam trójwarstwową linię folii ABC (model KS-CFLL50 + 65T), zdolną do pracy z materiałem 100% biodegradowalnym. Jeśli chodzi o specyfikację prezentowanej w Targach Kielce maszyny, może ona produkować folię o szerokości bez zakładek 1200 mm i o grubości 10 mikronów.

KK

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy