80981995cdd671a16912.png

Biatech z kolejną nowością na IFRE-EXPO

16 maja 2019
Aplikacja Mobilna Biatech VR to kolejna propozycja dla zwiedzających Targi KIELCE IFRE-EXPO od podlaskiej firmy.

XXI Wiek zmusza do udoskonalania i unowocześniania działalności. Firma Biatech wykonała krok w innowacyjność i oferuje Aplikację Mobilną Biatech VR. To doskonały i wkrótce niezbędny element każdego szkolenia. Podczas oglądania filmu instruktażowego aplikacja umożliwia wcielenie się w bohatera, który staje w obliczu realnego zagrożenia, natomiast od poprawności jego decyzji uwarunkowane będzie to, czy film rozwinie się w prawidłowym kierunku.

Wprowadzenie Aplikacji Mobilnej Biatech VR do oferty szkoleniowej niesie za sobą m.in. takie korzyści:

-  szkolenia staną się atrakcyjne, nowoczesne i skuteczne,

-  symulacja trudnych warunków pracy, w której możemy przetestować jak pracownicy zachowują się w sytuacjach kryzysowych, natomiast dzięki takim symulacjom możemy podjąć odpowiednie kroki, które w przyszłości pomogą zminimalizować ryzyko błędnie podjętych decyzji.

- dzięki VR zaoszczędzamy czas, pieniądze i maszyny

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Biatech podczas III Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO od 6 do 8 czerwca.

(UK)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy