image005.jpg

Bezalin z gamą nowości na IFRE-EXPO

27 maja 2019
Lider na krajowym rynku technicznych wyrobów włókienniczych i pożarniczych pokaże swoje najlepsze produkty podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO

Wysoka jakość, elastyczność i estetyka produktów, szybkie terminy realizacji i rzetelność producenta to wizytówka firmy. Na KIELCE IFRE-EXPO Bezalin zaprezentuje między innymi:

Węże tłoczne:

Wykonane z surowców najwyższej jakości, lekkie i elastyczne (również w niskiej temperaturze), odporne na działanie warunków atmosferycznych i ozon. Oplot okrągłotkany z przędzy poliestrowej o wysokiej wytrzymałości, odporny na ścieranie. W ofercie również węże z powłoką zewnętrzną poliuretanową, nie przyjmującą brudu, zwiększającą odporność na przetarcie i kontakt z płomieniem. Wkładka wewnętrzna z wysokiej jakości tworzyw plastycznych lub gumy syntetycznej, gładka i odporna na pleśń i gnicie. Można je stosować w wysokich i niskich temperaturach. Dedykowane jako wyposażenie służb pożarniczych, ratowniczych i leśnych, ale znajdą swoje zastosowanie również w inżynierii wodnej, lądowej, górnictwie i budownictwie.

Węże do pożarów wewnętrznych W42:

Węże przeznaczone do pożarów wewnętrznych, znajdujące swoje zastosowanie jako zakończenie linii gaśniczej. Dzięki swoim wymiarom doskonale nadają się do wykorzystania w pakietach wężowych typu: cleveland load. Węże są luminescencyjne – bardzo dobrze je widać w zadymionych pomieszczeniach. Oplot okrągłotkany z przędzy poliestrowej o wysokiej wytrzymałości, odporny na ścieranie. Wkładka wewnętrzna z wysokiej jakości tworzyw plastycznych, gładka i odporna na pleśń i gnicie.

Kaseton wężowy:

Aluminiowy kaseton wężowy przeznaczony do transportu trzech węzy o średnicy 52 lub trzech węży o średnicy 75. Wyposażony w ergonomiczny uchwyt transportowy. Dostępny w dwóch wersjach: zamknięty lub z otwieranym bokiem.

Sprzęt do ratownictwa wysokościowego:

Bogata oferta sprzętu do ratownictwa wysokościowego, w tym: linki strażackie, szelki bezpieczeństwa, urządzenia do pracy w podparciu i wiele innych.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Bezalin podczas III Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO od 6 do 8 czerwca.

(UK)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy