69272655b20be361ff7a.jpg
Oprócz spotkania z ks. Markiem Dziewieckim w kieleckim ośrodku wystawienniczo – kongresowym można było spotkać Wojciecha Cejrowskiego, popularnego podróżnika oraz Tomasza Terlikowskiego ze stacji Republika.

Autorskie spotkanie z ks. Markiem Dziewieckim

11 czerwca 2018
Autor książki „Ojcze nasz. O Bogu, który jest blisko” pojawił się na stoisku wydawnictwa Esprit podczas targów SACROEXPO w Targach Kielce.

SACROEXPO od dziewiętnastu lat jest najważniejszym wydarzeniem  dla branży sakralnej w Europie. Ma ono zarówno charakter komercyjny, jak i kulturalny.  Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów na zwiedzającychczeka bogata strefa targowa, a w niej m.in. przegląd szat i naczyń liturgicznych, wyposażenia kościołów, firmy specjalizujące się w budownictwie, architekturze i rewitalizacji obiektów oraz wydawnictwa religijne. Na stoiskach wydawnictw odbyły się spotkania z popularnymi autorami publikacji, w tym z ks. Markiem Dziewięckim autorem książki „Ojcze Nasz”.

Kapłan w swojej najnowszej publikacji zastanawia się nad tym, o co tak naprawdę w tej modlitwie prosimy Boga. Dogłębnie analizuje wezwania Modlitwy Pańskiej. Z książki ks. Dziewieckiego dowiemy się też m.in., czy można zastąpić prośbę o chleb prośbą o samochód lub czy można celowo przeoczyć niektóre słowa modlitwy. Kapłan w swojej publikacji odwołuje się do przykładów z codziennego życia, a także do przypowieści o synu marnotrawnym. „Ojcze nasz” czyta się jednym tchem lub po kawałku, zatrzymując się na dłużej nad fragmentami książki.  

Wystawa sztuki sakralnej SACROEXPO w Targach Kielce trwa do dnia dzisiejszego do godziny 15.00.

(PŚ)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy