as-energy.png

AS Energy współpracuje z najlepszymi

23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.

Oferta AS Energy skierowana jest przede wszystkim do sektora B2B: zarówno do instalatorów, jak i firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych. 

Marka współpracuje z renomowanymi producentami urządzeń fotowoltaicznych. Panele dostarczają firmy Jinko Solar, jeden z największych dostawców PV na świecie oraz Sharp, który wyspecjalizował się w zaawansowanych technologicznie produktach. Falowniki pochodzą z firmy Solis, konstrukcje z K2 i Tree System. AS Energy oferuje także klimatyzatory i pompy ciepła firmy Kaisai.

Produkty przechowywane są w magazynie na terenie Polski, co pozwala na szybkie realizowanie zamówień.

Klienci mogą także skorzystać z kompleksowej obsługi i fachowego doradztwa – zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Dodatkowo AS Energy regularnie organizuje szkolenia dla instalatorów.   

AS Energy – profesjonalny dystrybutor

AS Energy to marka funkcjonująca od 2019 r. na rynku OZE. Została stworzona przez firmę RuckZuck, która ma 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

AS Energy dzięki współpracy z czołowymi na świecie producentami: Jinko Solar, Sharp, Solis, K2, Tree System oraz Kaisai, stała się jednym z najbardziej profesjonalnych dystrybutorów instalacji fotowoltaicznych w Polsce. 

Oferuje wszystkie niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora B2B: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów, hurtowni. 

Polecane aktualności
23 maja 2022
Zainteresowanie tegorocznymi targami ENEX przerosło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Statystycznie, impreza przyciągnęła o 20% więcej Wystawców i o 10% więcej Zwiedzających. Powierzchnia wystawiennicza była niemal dwukrotnie większa niż przed pandemią w 2020 roku. O tym jak wyglądała miniona edycja targów, można przeczytać w najnowszym raporcie.
12 kwietnia 2022
Program Mój Prąd to jedna z najbardziej popularnych dotacji na fotowoltaikę. W połowie kwietnia rusza nabór wniosków, który będzie prowadzony w trybie ciągłym do 2023 roku. Budżet programu wynosi 350 mln zł.
24 lutego 2022
Firmy BMZ POLAND, GALMET oraz VIESSMANN wybrały Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Targi Odnawialnych Źródeł Energii ENEX jako miejsce spektakularnych premier.
23 lutego 2022
Pierwszego dnia targów Enex oraz Enex Nowa Energia podczas oficjalnej gali uhonorowano wybranych Wystawców nagrodami, medalami i wyróżnieniami.
23 lutego 2022
Zakończył się pierwszy dzień VI konferencji HEAT not LOST, organizowanej przez. Wydarzenie tradycyjnie odbywa się podczas XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA w Targach Kielce.
23 lutego 2022
Galą 15-lecia Forum Pomp Ciepła zakończyło się ogólnopolskie spotkanie poświęcone tej tematyce. Poprzedziły ją trzy panele tematyczne, w których nie zabrakło informacji o instalacjach pomp ciepła, fotowoltaice i najnowszych technologiach.
23 lutego 2022
Podczas pierwszego dnia XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki i XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX Nowa Energia zorganizowano konferencję poświęconą transformacji energetycznej. Organizatorem spotkania był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.
23 lutego 2022
Magazyny energii dla prosumenta to temat przewodni spotkania ENERGIA PL w Targach Kielce organizowanego w ramach XXIV Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki ENEX oraz XIX Targów Odnawialnych Źródeł Energii ENEX - NOWA ENERGIA.