Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
as-energy.png

AS Energy współpracuje z najlepszymi

23 listopada 2021
AS Energy weszła na rynek fotowoltaiki w roku 2019 i dzięki starannie opracowanej strategii szybko stała się jedną z wiodących marek. Za jej sukcesem stoi jednak duże doświadczenie w biznesie. Twórca marki – RuckZuck działa z powodzeniem w branży wyposażenia wnętrz od 2004 roku.

Oferta AS Energy skierowana jest przede wszystkim do sektora B2B: zarówno do instalatorów, jak i firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów oraz hurtowni solarnych. 

Marka współpracuje z renomowanymi producentami urządzeń fotowoltaicznych. Panele dostarczają firmy Jinko Solar, jeden z największych dostawców PV na świecie oraz Sharp, który wyspecjalizował się w zaawansowanych technologicznie produktach. Falowniki pochodzą z firmy Solis, konstrukcje z K2 i Tree System. AS Energy oferuje także klimatyzatory i pompy ciepła firmy Kaisai.

Produkty przechowywane są w magazynie na terenie Polski, co pozwala na szybkie realizowanie zamówień.

Klienci mogą także skorzystać z kompleksowej obsługi i fachowego doradztwa – zarówno podczas projektowania, jak i składania oferty. Dodatkowo AS Energy regularnie organizuje szkolenia dla instalatorów.   

AS Energy – profesjonalny dystrybutor

AS Energy to marka funkcjonująca od 2019 r. na rynku OZE. Została stworzona przez firmę RuckZuck, która ma 17-letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu.

AS Energy dzięki współpracy z czołowymi na świecie producentami: Jinko Solar, Sharp, Solis, K2, Tree System oraz Kaisai, stała się jednym z najbardziej profesjonalnych dystrybutorów instalacji fotowoltaicznych w Polsce. 

Oferuje wszystkie niezbędne elementy do montażu instalacji na dachu lub gruncie: panele PV, inwertery, konstrukcje do montażu oraz akcesoria elektryczne.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do sektora B2B: instalatorów, firm wykonawczych, biur projektowych, sklepów, hurtowni. 

Polecane aktualności
24 listopada 2021
Historia firmy rodzinnej OCHSNER sięga roku 1872. Lata pracy firmy OCHSNER zaowocowały instalacją wielu systemów dla renomowanych klientów na całym świecie, w tym min. dla Marynarki Wojennej USA i NASA. Firma OCHSNER Wärmepumpen GmbH została założona w 1978 roku i stała się synonimem świadomości energetycznej, pionierskiego ducha i zamiłowania do innowacji. OCHSNER był jednym z pierwszych europejskich producentów, który rozpoczął produkcję pomp ciepła na skalę przemysłową.
19 listopada 2021
Od 100 lat, działając na całym świecie, Mitsubishi Electric Corporation dostarcza Klientom biznesowym, jak również Klientom ostatecznym najwyższej jakości produkty z zakresu techniki lotniczej i kosmicznej, półprzewodników, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej oraz techniki budowlanej, tj. technika klimatyzacyjna i ogrzewnictwo.
17 listopada 2021
Produkty HellermannTyton łączą, mocują, prowadzą, chronią i identyfikują kable w instalacjach fotowoltaicznych. Zapewniają niezrównane bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość instalacji, bez względu na to, w jak trudnych warunkach działają. Przetestowane w ekstremalnych warunkach rozwiązania, od klipsów montażowych i elementów złącznych po systemy ochrony przewodów i etykiety.
10 listopada 2021
SAJ Electric jest profesjonalnym producentem w produkcji falowników od 17 lat. Chiński producent fotowoliki po raz pierwszy zaprezentuje się w Targach Kielce.
08 listopada 2021
Działając na rynku międzynarodowym MEB Group skupia firmy specjalizujące się w planowaniu, zarządzaniu i wykonywaniu prac w zakresie elektrotechniki, energetyki, techniki obiektów przemysłowych, wdrażaniu nowoczesnych technologii, zarządzaniu energią i doradztwie technologicznym i gospodarczym.
08 listopada 2021
KNESS Group z główną siedzibą na Ukrainie posiada ponad 11 letnie doświadczenie w branży odnawialnych źródeł energii, dzięki czemu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku.
05 listopada 2021
Trendy Energetyczne to branżowa konferencja, która skupia wokół siebie specjalistów i ekspertów branży. Podczas wydarzenia poruszane są tematy bieżących wyzwaniach stojących przed sektorem energetycznym. Targi Enex są partnerem wydarzenia.
04 listopada 2021
PV system jest importerem komponentów odnawialnych źródeł energii. Firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości elementów: paneli fotowoltaicznych, inwerterów, konstrukcji oraz innych części niezbędnych do ich prawidłowego i bezpiecznego montażu. PV System to jeden z wystawców targów Enex.