96359235c6d7e4f4c1d6.jpg
Rene Rice, światowej sławy ekspertka w dziedzinie zabawek dziecięcych z Nowego Jorku

Aktywny kreator własnej zabawy – światowe trendy na rynku zabawek i artykułów dla dzieci

20 lutego 2019
Rene Rice to światowej sławy ekspertka w dziedzinie zabawek dziecięcych. Podczas targów KIDS’ Time, które trwają właśnie w kieleckim ośrodku wystawienniczym, przeprowadziła wykład o światowych trendach.

Rene Rice zwróciła uwagę na zabawkowe trendy, królujące na europejskich rynkach. Pierwszy z opisywanych trendów to „ruch” – bardzo popularne są linie produktów wymuszających na dzieciach aktywność fizyczną. Jedna z firm zaproponowała najmłodszym serię mobilnych przeszkód wzorowanych na przeszkodach dla żołnierzy, strażaków i policjantów. Bardzo modne są także zabawki rozwijające się i rosnące razem z dzieckiem – należą do nich np. skutery, które pierwotnie pełnią funkcję rowerków biegowych, później zaś są klasycznymi pojazdami.

Bardzo mocnym trendem są także zabawki, które pomagają dzieciom pracować nad wyobraźnią. Możemy więc maluchowi kupić piłkę, która opowiada historie i dyktuje zadania do wypełnienia.

Bardzo dużo firm produkcyjnych kieruje się w stronę trendu „WOW Effect” – nie chodzi jedynie o zaskoczenie, ale także kolejne. Dziecko kilkukrotnie zaskakuje wybrana zabawka – nie wiadomo jaki będzie jej kolor, kształt, ale także czym będzie. Może okazać się to dopiero po… jej umyciu.

(MBr)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy