4457735a2d5aca95885.JPG

Agencja Spinki pomaga narzeczonym

10 grudnia 2017
10 grudnia w trakcie targów Modny Ślub w Targach Kielce narzeczeni mieli niepowtarzalną okazję skorzystać z porad, jak bez stresu i z głową zaplanować ślub i przyjęcie weselne. Podczas specjalnych warsztatów w arkana organizacji tego ważnego wydarzenia wprowadzała Agencja Spinki.

Planowanie ślubu nie jest łatwe. Głównie dlatego, że wiąże się z mnóstwem przygotowań i wielkim stresem, jak to wyjdzie. Wie o tym Agencja Spinki, firma od lat specjalizującą się w profesjonalnej aranżacji uroczystości ślubnych i weselnych, dlatego 10 grudnia w ramach targów Modny Ślub  w Targach Kielce przygotowaliśmy wspólnie z nią „Warsztaty dla narzeczonych”. Uczestniczące w spotkaniu pary miały okazję podzielić się swoimi rozterkami i pytaniami, ale też uzyskać szereg podpowiedzi, od czego zacząć planowanie ślubu. 

W trakcie warsztatów zapoznały się też z „Poradnikiem  dla przyszłych nowożeńców”, czyli prezentacją, która krok po kroku wskazała, na czym przyszła para młoda powinna się skupić. A od czego zacząć? Jak podpowiada Karina Ciosk z Agencji Spinki, przygotowania powinniśmy rozpocząć już rok przed planowaną datą ślubu, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego stresu, pomyłek i gaf.

Pierwszym krokiem powinno być zastanowienie się, jak chcemy, by wyglądał ten najważniejszy dzień w życiu, a następnie ustalenie daty i miejsca ślubu – tu do wyboru mamy zarówno sale weselne, hotele, dworki, jak i dość często w ostatnim czasie wybierane miejsca w plenerze. Pamiętajmy o umowie, w której możemy zaznaczyć tak ważne sprawy jak liczbę gości i przeznaczoną dla nich powierzchnię, menu oraz układ stołów. Warto w tym miejscu wziąć pod uwagę takie elementy, jak np. Candy Bar, czyli specjalny bufet ze słodyczami i miniaturowymi smakołykami dla gości, czy też kącik dla dzieci i strefę relaksu dla dorosłych. Jeśli nie mamy predyspozycji dekoratorskich postarajmy się znaleźć kogoś, kto będzie w stanie nam w tym pomóc np. florystę czy dekoratora.  

Na osiem miesięcy przed tą najważniejszą datą skupmy się na znalezieniu odpowiedniej kreacji zarówno panny młodej, jak i pana  młodego. Zarezerwujmy też usługę fryzjerską i makijaż ślubny. Bardzo ważną kwestią jest  odpowiednia oprawa muzyczna i fotograficzna, dlatego poszukiwania fotografa, kamerzysty oraz zespołu muzycznego, dj-a, czy artysty, który uświetni naszą uroczystość, rozpocznijmy z odpowiednim wyprzedzeniem, biorąc pod uwagę takie kwestie jak: dostępność i możliwość dojazdu

Czymś, co zwykle zostawia się na koniec, są zaproszenia i papeteria ślubna, a warto poświęcić im trochę czasu, tak, aby później stanowiły piękną pamiątkę. I oczywiście obrączki. Przy ich wyborze możemy zastanowić się, z jakiego materiału mają być wykonane, a także, czy mają posiadać grawer. Najważniejsze jednak, by nie bać się i poszukiwać własnych rozwiązań. W końcu to nasz najważniejszy dzień w życiu.

 

(MA)

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy