NUTKOSFERA - CEZIK DZIECIOM (17.04.2024, godz. 18.00)

Uwielbiany przez dzieci CeZik ponownie wystąpi w Kielcach!

Do wydarzenia pozostało...

Jeden z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci – CeZik zaprezentuje w Centrum Kongresowym Targów Kielce wyjątkowe piosenki dla najmłodszych. Dużo dobrej zabawy i mnóstwo uśmiechu gwarantowane!

CeZik wraz ze swoim projektem NutkoSfera wystąpi ponownie w Centrum Kongresowym Targów Kielce 17 kwietnia 2024 roku, gdzie zaprezentuje piosenki dla najmłodszych, które mają za zadanie bawić i uczyć. Artysta swoją twórczością zachęca do zabawy, przekazując jednocześnie konkretną wiedzę i rozmaite ciekawostki. Najpopularniejszy klip „W układzie słonecznym” ma ponad 120 milionów wyświetleń w serwisie Youtube i wiosną otrzymał status Platynowej Płyty!

TUTAJ MOŻESZ WSTAWIĆ LINK DO PIOSENKI Z YOUTUBE? à https://www.youtube.com/watch?v=yxVMhKt-cvI

Za pseudonimem CeZik kryje się Cezary Nowak, który od urodzenia pasjonuje się muzyką! Od 2009 roku swoją twórczość publikuje w Internecie. Jego piosenki zachęcają najmłodszych do wspólnej zabawy, jednocześnie przekazując konkretną wiedzę oraz rozmaite ciekawostki. Do tej pory artysta opublikował na kanałach YouTube „CeZik” oraz „KlejNuty” kilkadziesiąt filmów, a najpopularniejsze z nich zostały wyświetlone kilkanaście milionów razy. Łącznie materiały CeZika doczekały się ponad 330 milionów odsłon, co sprawia, że jest on jednym z najpopularniejszych polskich twórców działających w sieci.

Bilety do nabycia na stronie biletomat.pl

UWAGA!

  • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do 16 lat.
  • Do końca listopada 2023 bilety dostępne w promocyjnej cenie.

Start koncertu 17 kwietnia 2024,  o godzinie 18:00

17.04.2024, godz. 18.00
    17.04.2024, godz. 18.00