NOCNY KOCHANEK (11.11.2022)

Koncert jednego z najpopularniejszych zespołów w Polsce

Do wydarzenia pozostało...

Nocny Kochanek w ramach trasy "O Jeden Koncert Za Daleko Tour" zawita do Centrum Kongresowego Targów Kielce w piątek, 11 listopada.

Zespół powstał w Skarżysku – Kamiennej, a tworzą go muzycy z tego miasta i z Warszawy. Wyróżniają go ostre, metalowe brzmienia, okraszone słowami Krzysztofa Sokołowskiego z tekstami zawierającymi specyficzny nocno-kochankowy humor.

Debiutancka płyta "Hewi Metal" zyskała status złotej, kolejne "Zdrajcy Metalu" i "Randka w Ciemność" pokryły się platyną. We wrześniu 2021 wydali krążek "Stosunki Międzynarodowe" z polskimi wersjami największych światowych rockowych i metalowych przebojów.

Najnowsza płyta zespołu „O Jeden Most Za Daleko” swoją premierę  będzie miała 23 września 2022 roku, a już w październiku ekipa ruszy w trasę koncertową pn. "O Jeden Koncert Za Daleko Tour". W piątek, 11 listopada Nocny Kochanek da koncert w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

Bilety dostępne online: 79 złotych w przedsprzedaży i 89 złotych w dniu koncertu. Bilety dostępne na stronie goingapp.pl

Dzieci do 10. roku życia wchodzą za darmo - pod opieką jednego z rodziców, posiadającego ważny bilet wstępu na koncert!

 

     Kup bilet     

11.11.2022
    11.11.2022