NOCNY KOCHANEK (2.12.2023)

Koncert Nocnego Kochanka w Centrum Kongresowym Targów Kielce już w grudniu!

Heavy metalowy zespół ze Skarżyska Kamiennej – Nocny Kochanek wystąpi w Centrum Kongresowym Targów Kielce już 2 grudnia! Przed nami druga część koncertowej trasy "O jeden koncert za daleko” promującej najnowszy album grupy pod tytułem "O Jeden Most Za Daleko". Na scenie kieleckiego ośrodka Nocny Kochanek wystąpił już dwukrotnie i za każdym razem rozgrzewał publiczność do czerwoności.

Nocny Kochanek to zespół wywodzący się ze Skarżyska – Kamiennej, tworzą go muzycy z tego miasta i z Warszawy. Wyróżniają go ostre, metalowe brzmienia, okraszone słowami Krzysztofa Sokołowskiego z tekstami zawierającymi specyficzny nocno-kochankowy humor. Jeden z najpopularniejszych dziś polskich zespołów występował już m.in. na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, w Mrągowie na koncercie jubileuszowym zespołu Ich Troje i w Tauron Arenie w Krakowie u boku zespołu Sabaton.

Płyta "Hewi Metal" zyskała status złotej, kolejne "Zdrajcy Metalu" i "Randka w Ciemność" pokryły się platyną. We wrześniu 2021 artyści wydali krążek "Stosunki Międzynarodowe" z polskimi wersjami największych światowych rockowych i metalowych przebojów. Album „O Jeden Most Za Daleko” to czwarta płyta zespołu będąca szerokim przekrojem muzyki rockowo-metalowej - od akustycznych rockowych klimatów w stylu Boston, poprzez rock and rolla à la Van Halen, klasykę typową dla Iron Maiden, po bardziej agresywne granie spod znaku Metalliki.

Przypomnijmy, że Nocny Kochanek wystąpił na scenie Centrum Kongresowego Targów Kielce już dwukrotnie. Każdy z koncertów cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.

Bilety do nabycia w przedsprzedaży za 79 zł i 89 złotych w dniu koncertu na stronie goingapp.pl

Start koncertu godzina 18:00

Patronat Medialny nad koncertem sprawuje Radio SuperNova.

2.12.2023
    2.12.2023