Do wydarzenia pozostało...

KloCKi Fest – zlot Legotuberów już w czerwcu w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wychodzą z propozycją nowej imprezy skierowanej do dzieci i dorosłych - KloCKi Fest i spotkanie z najbardziej znanymi legotuberami! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce oraz w niedzielę, 11 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy.

Czerwcowy KloCKi Fest w Centrum Kongresowym Targów Kielce to wydarzenie skierowane do dzieci i młodzieży, jak również dorosłych.

Spotkanie z legotuberami - prezentacja działalności

W KloCKi Fest wezmą udział najbardziej znani legotuberzy, czyli „klockowi influencerzy” prowadzący popularne kanały o klockach w mediach społecznościowych. Legotuberzy opowiedzą o swoich pasjach, sukcesach oraz wyzwaniach. Będzie można też zadawać im pytania.

Każdy z odwiedzających KloCKi Fest otrzyma pamiątkową broszurę do zebrania autografów od wszystkich festiwalowych gości specjalnych.

Makiety z klocków, modele konstrukcyjne oraz test wiedzy podczas KloCKi Fest

Wydarzenie uświetni specjalna wystawa, która pojawi się we foyer kieleckiego ośrodka wystawienniczego oraz turniej wiedzy na temat klocków dla dzieci i dorosłych. Nie zabraknie też prezentacji klockowych makiet youtuberów, specjalnych modeli konstrukcyjnych dla miłośników tworzenia budowli z klocków i miejsc do zabawy klockami.

Impreza rozpocznie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W niedzielę, 11 czerwca odbędzie się „dogrywka” w Muzeum Zabawek i Zabawy.

Inicjatorami wydarzenia są: Targi Kielce, Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach oraz Spółdzielnia Socjalna Tropem Przygody.

Aktualności
25 maja 2023
Zwycięzca drugiej edycji programu LEGO Masters – Łukasz Górecki weźmie udział w spotkaniu Legotuberów podczas Klocki Fest już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! Można się już zapisywać na warsztaty z zaproszonym gościem.
24 maja 2023
Recenzent klocków konstrukcyjnych na polskim YouTube - Maciej Kośmicki będzie gościem Klocki Fest w Kielcach już 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Oprócz rozmowy z Youtuberem, chętni będą mogli wziąć udział także w warsztacie poświęconym rozwijaniu kanału w mediach społecznościowych.
10 maja 2023
Nie lada frajda czeka odwiedzających czerwcowe wydarzenie z udziałem „klockowych influencerów”, które odbędzie się 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce. To świetny sposób na spędzenie czasu z całą rodziną! Znamy już program.
24 kwietnia 2023
Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach wychodzą z propozycją nowej imprezy skierowanej do dzieci i dorosłych - Klocki Fest i spotkanie z najbardziej znanymi legotuberami! Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 10 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce oraz w niedzielę, 11 czerwca w Muzeum Zabawek i Zabawy.
10.06.2023
    10.06.2023