Do wydarzenia pozostało...

Są już z nami:

Loid-Malina.JPEG
Loid Malina
Lego-Fanka.jpg
Fanka Klocków
Artur-Godlewki-Firan-Bricks.jpg
Firan Bricks
Ciocia-od-Klockow.jpeg
Ciocia od Klocków
Maciek-i-Klocki-Fot.-Adrian-Wykrota.jpg
Maciek i Klocki
Michal-Zapala.jpg
Klocki z Zapałem
Lukasz-Gorecki.jpg
Łukasz Górecki
Karol-Brick-Force-Studio.png
Brick FORCE Studios
  klocki-baner-500x110px-konkurs-ig-zbuduj-konstrukcje.jpg [33.57 KB]
  klocki-baner-500x110px-konkurs-fb-zbuduj-wieze.jpg [30.01 KB]

 

Druga edycja Klocki Fest Zlot Legotuberów pełna atrakcji dla całych rodzin! Dobra okazja, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.

klock-fest-2023-galeria-32.JPG [135.24 KB] Zapraszamy wszystkich miłośników klocków i fanów tworzenia niezwykłych konstrukcji do udziału w drugiej edycji wyjątkowego wydarzenia - Klocki Fest – Zlot Legotuberów, które odbędzie się 1 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce! To nie tylko świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną, ale także niezwykła frajda dla wszystkich entuzjastów klocków i tworzenia budowli z tych zabawek.

Najbardziej znani polscy Legotuberzy w Kielcach

W programie zaplanowano niezapomniane spotkania z najbardziej znanymi "klockowymi influencerami" - Legotuberami. Maciek i Klocki, Ciocia od Klocków, Łukasz Górecki oraz Michał z Klocki z Zapałem - to tylko niektórzy z gości, którzy przybliżą tajniki tworzenia na swoich kanałach. Warsztaty z zaproszonymi Legotuberami obejmą m.in. tworzenie kanału na YouTube, budowanie z klocków, tworzenie animacji i cyfrowych modeli z Lego oraz budowanie makiet. Możliwość zadawania pytań, pamiątkowe zdjęcia i specjalna broszura do zbierania autografów z pewnością sprawią, że spotkanie z ulubionymi twórcami stanie się wyjątkowym przeżyciem.

  button-zostan-sponsorem.jpg [10.90 KB]
  button-zostan-partnerem.jpg [9.17 KB]
  button-zostan-wystawca.jpg [10.42 KB]

 

Wystawa makiet oraz gry i zabawy edukacyjne

W foyer Centrum Kongresowego Targów Kielce będzie można podziwiać wystawę makiet i modeli konstrukcyjnych. Dla najmłodszych przewidziana jest strefa animacji i zabaw, a także edukacyjne warsztaty, zajęcia z robotyki oraz różnorodne gry i zabawy. Na stoiskach z klockami na odwiedzających czekają niespodzianki i nagrody.

Drugi dzień Klocki Fest w Muzeum Zabawek i Zabawy

Klocki Fest rozpocznie się 1 czerwca, a dla zainteresowanych "dogrywką" w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, przy placu Wolności 2, planowana jest niedzielna kontynuacja wydarzenia. Bilety będzie można nabyć wkrótce online na stronie targikielce.pl lub na miejscu w dniu festiwalu.

Inicjatorami Klocki Fest – Zlotu Legotuberów są: Targi Kielce oraz Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

KLOCKI FEST - statystyki 2023

Jesteśmy dobrzy w te klocki!

 

KloCKi Fest Zlot Legotuberów to imprez pełna atrakcji dla całej rodziny i dla miłośników klocków w każdym wieku!

300

uczestników warsztatów

1500

uczestników wydarzenia

6

znanych legotuberów

100%

zabawy

Aktualności
12 kwietnia 2024
Już 1 czerwca podczas Klocki Fest – Zlot Legotuberów na fanów układania i konstruowania czeka nie lada gratka. Specjalne warsztaty przygotowała Joanna Krysztoforska, czyli popularna Ciocia od klocków.
04 kwietnia 2024
Klocki Fest Zlot Legotuberów to coroczne wydarzenie, które przyciąga miłośników klocków LEGO oraz twórców internetowych z całego kraju. To okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń i uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach związanych z klockami w tym m.in. warsztaty z Karolem Pikułą.
02 kwietnia 2024
Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych Klocki Fest - Zlot Legotuberów, w serwisie Instagram i Facebook. Wystarczy wykonać proste zadanie i podzielić się efektami swojej pracy. Nagrodą są dwa bilety na wydarzenie.
25 marca 2024
Gelato Naturale to znany producent lodów naturalnych i rzemieślniczych, który dołączy do grona Wystawców tegorocznego wydarzenia Klocki Fest Zlot Legotuberów już 1 czerwca! To jedna z pysznych przekąsek jakie znajdziecie w trakcie tego eventu.
14 lutego 2024
Fani klocków, którzy chcą przekazać kolejnym osobom posiadane zestawy lub elementy, mogą wziąć udział w czerwcowym wydarzeniu Klocki Fest w roli Wystawcy. Na Giełdzie Klocków zaprezentują swoje kolekcje i wymienią się klockami z innymi miłośnikami tych zabawek.