Wh2l3559_20190405_TargiKielce_Dom i Ogrod.jpg [185.87 KB] OGRÓD i TY - największy kiermasz ogrodniczy w regionie

Otwieramy ogrody w Targach Kielce!

16 maja na terenie centrum wystawienniczego odbędzie się pierwszy kiermasz ogrodniczy. To miejsce dla wszystkich miłośników zieleni i działkowych dodatków! Jeśli szukasz kwiatów, krzewów, a także mebli do swojego ogrodu – zapraszamy!

„Zimna Zośka” jak co roku odwiedzi ogrodników 15 maja, więc idealnie jest zaopatrzyć się w  rośliny na kiermaszu OGRÓD i TY dzień później.

Na klientów czekają: kwiaty balkonowe, cięte, nasiona, rozsady, sadzonki, cebulki, trawy, iglaki, drzewa i krzewy ozdobne oraz owocowe rośliny doniczkowe, warzywa, podłoża, nawozy oraz środki ochrony roślin. Co więcej sprzedający zapowiedzieli „wietrzenie magazynów”, co oznacza produkty w atrakcyjnych cenach. Kielczanie będą mogli zaopatrzyć się także w meble ogrodowe, altany, sprzęt ogrodniczy, ogrodzenia oraz fontanny- czyli wszystko czego potrzebują na swoje działki.

Dla koneserów kwiatów nie lada gratką będzie stoisko jedynego w Polsce producenta storczyków ogrodowych - obuwników. To łatwe w uprawie, odporne na mrozy rośliny a do tego wyjątkowo piękne. Wśród wyjątkowych kwiatów na kiermaszu znajdą miejsce także: pięknokwiaty, amsonie, baptysje, pigelie, rzadkie liliowce, świecznice oraz hosty zwane także funkiami.

Zapraszamy 16 maja (sobota) do Targów Kielce. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Parking płatny- 5 zł.


Godziny otwarcia: 9.00-16.00

Cena biletu: wstęp nieodpłatny

Cena parkingu: 5 zł

WEJŚCIE: brama nr 3 (na wprost hotelu Tęczowy Młyn), ul. Zakładowa 1

PARKING: wjazd bramą nr 3, miejsca parkingowe dla zwiedzających przy halach A i B

Dojazd komunikacją miejską: Linia nr 100 z ulicy Żytniej do przystanku Targi Kielce (zobacz rozkłady jazdy). Kursy będą wykonywane co pół godziny. Do Targów Kielce można dojechać również autobusami linii 25, 36 oraz 54.


 

Aktualności
27 lipca 2020
Pierwszy raz w historii wydarzenia zostanie wybudowany dom modułowy. Już 22 i 23 sierpnia będzie można obejrzeć go w Targach Kielce
14 maja 2020
Jak dojechać komunikacją miejską na kiermasz?
08 maja 2020
Otwieramy ogrody w Targach Kielce! Wielki kiermasz ogrodniczy w Targach Kielce na dzień po Zimnej Zośce wydaje się idealnym czasem na zakupy do ogrodu. Organizator wystaw przygotował miejsca między innymi dla producentów sadzonek, mebli ogrodowych, zapewniając im zainteresowanie kupujących w komfortowych warunkach. 16 maja na terenie centrum wystawienniczego znajdą coś dla siebie wszyscy miłośnicy zieleni i działkowych dodatków!
08 maja 2020
Kiermasz OGRÓD i TY to nie tylko okazja to zaopatrzenia się w rośliny i kwiaty. To także szansa na skorzystanie z oferty usług lokalnych przedsiębiorców, np. Zakłądu Usług Studziennych.
08 maja 2020
Sprzedający na kiermaszu OGRÓD i TY zaskoczą mieszkańców Kielc wyjątkowymi roślinami. Wśród nich- obuwniki łatwe w uprawie i odporne na mrozy storczyki.
Partnerzy i patronaty
16.05.2020
    16.05.2020