MAXA

Umów się
Opis
MAXA jest włoskim producentem pomp ciepła, chillerów, klimakonwektorów oraz systemów klimatyzacji z ponad 30 letnim doświadczeniem.
Produkujemy pod marką własną oraz współpracujemy z największymi firmami z branży, dostraczając pompy ciepła pod innymi markami.
W ofercie posiadamy pompy ciepła od 6 do 180kW oraz Chillery do 2MW.
Europejska produkcja zapewnia szybkie terminy realizacji, dostęp do części zamienych oraz serwis na najwyzszym poziomie.

Nasza siedziba w Arcole zajmuje powierzchnię 42 000 metrów kwadratowych. Oprócz biur mieści się w nim 7000 m2 powierzchni magazynowej dla wyrobów gotowych i części zamiennych oraz 7800 m2 powierzchni przeznaczonej na naszą produkcję. Zamieżamy powiększyć powierzchnię o kolejne 6600 m2 w 2025 roku.

8 linii produkcyjnych pozwala nam zaspokoić stale rosnące zapotrzebowanie na inwerterowe pompy ciepła zarówno dla rynku mieszkaniowego, jak i przemysłowego, co jest wynikiem połączenia jakości zastosowanych komponentów i innowacyjności, która zawsze nas wyróżniała.

Maxa jest wyposażona w dwie komory klimatyczne M1 i M2, w których można z niezwykłą precyzją testować jednostki o maksymalnej mocy chłodniczej 800 kW. Komory klimatyczne zlokalizowane w fabryce Maxa są wyraźnym atutem działu badawczo-rozwojowego i gwarantują wysoką dokładność deklarowanych parametrów użytkowych.
Branża
Pompy ciepła
Pokaż podobne firmy
Marki
MAXA
    18-19.02.2025
    Godziny otwarcia
    • 18 II 2025
      09:00 - 17:00
    • 19 II 2025
      09:00 - 17:00