Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL

DOM i TY (8-10.10.2021)

Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz - edycja jesienna

Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

 Zwiększ zasięg! ❱❱    Zasady bezpieczeństwa ❱❱

  zdrowie-i-uroda
  rekodzielo
  eko-produkty

nie-czekaj-w-kolejce-kup-bilet.png

DOM i TY – dla domu i dla rodziny

targi dom Październikowy weekend w Targach Kielce to nie tylko przegląd najnowszej oferty materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także doskonała okazja do rodzinnego spędzenia wolnego czasu. Na panów czekać będą firmy budowlane i instalacyjne, panie zaś skorzystają z oferty ekologicznych kosmetyków, ekologicznej żywności i wytworów rękodzielniczych.

Od materiałów budowlanych po fachową architektoniczną pomoc

Kieleckie targi budowlane od lat stanowią obowiązkową pozycję w kalendarzu mieszkańców naszego regionu. Nowa październikowa propozycja – DOM i Ty, skierowana jest tradycyjnie do entuzjastów remontów i tworzenia nowego lokum. W jednym czasie i w jednym miejscu znajdą oni firmy, które specjalizują się w produkcji materiałów budowlanych i wykończeniowych, ale także te, których specjalnością są detale. Nie zabraknie więc półfabrykatów, poszyć dachowych i drzwi, a z drugiej strony producentów luster, rolet, żyrandoli, czy nietuzinkowych dodatków. Zgodnie z duchem czasu, na gości targów czekać będzie oferta producentów i dystrybutorów pomp ciepła i paneli fotowoltaicznych. W trakcie targów będzie można podejrzeć pracę parkieciarzy, otrzymać fachową pomoc w doborze drzwi i okien, czy ubezpieczyć swoje lokum.

Dla amatorów piękna i zdrowego stylu życia

Oprócz odpowiedzi na wszelkie budowlane i wykończeniowe dylematy, na gości targów czekają różnorodne strefy tematyczne. Jeśli cenisz sobie zdrowe produkty z dobrym składem nie możesz przegapić ekspozycji poświęconej ekologicznym kosmetykom i regionalnym potrawom. Producenci naturalnej żywności proponować będą swoje wyroby w okazyjnych cenach. Miody z różnych pasiek, smakowe sery czy domowe wina – nie będzie można się oprzeć! Na fanów wyrobów hand made, czekać zaś będzie oferta strefy rękodzielniczej. To właśnie tutaj znajdą się nietuzinkowe ozdoby i oryginalne dodatki, które nadadzą wnętrzu niepowtarzalny charakter. To także doskonała okazja do zakupu oryginalnych prezentów dla dzieci. Jak widać, na targach DOM i TY każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że równolegle odbywać się będzie jesienna edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO.

Spotkajmy się w DOMU!

 

 

 

 

Aktualności
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN
06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE
01 września 2021
Do grona wystawców targów DOM i TY dołączyła firma STUDIO KOMINKI Dariusz Pęczkowicz
25 sierpnia 2021
To największe centrum kostki brukowej w województwie świętokrzyskim
12 sierpnia 2021
Firma jest kompleksowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych dla domu, rolnictwa i biznesu
Partnerzy medialni
8-10.10.2021
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
8-10.10.2021