AGROTECH 2020 - Nagrody i wyróżnienia

 

Puchar Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego

dla dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy produkującej wysokiej jakości  maszyny uprawowe i siewne

  • Agro-Tom Tomasz Kaniewski z Pogorzeli 

 

Złote Medale w kategorii MASZYNY ROLNICZE:

  • za opracowanie koncepcji nowoczesnego, wydajnego, funkcjonalnego i proekologicznego ciągnika STEYR KONCEPT opracowany przez CNH INDUSTRIAL AUSTRIA zgłoszony przez STEYR POLSKA z Płocka.
  • za nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne poprawiające jakość i wydajność pracy oraz ergonomię pracy operatora Kombajn zbożowy New Holland CX8.9 produkowany przez New Holland Agriculture, CNH Industrial Belgia zgłoszony przez New Holland Agriculture Polska, CNH Industrial Polska Sp. z o. o. z Płocka.
  • za rozwiązania konstrukcyjne poprawiające właściwości trakcyjne oraz nacisk na glebę Ciągnik rolniczy John Deere 8Rx 410 produkowany przez Deere & Company USA zgłoszony przez John Deere Polska Tarnowo Podgórne.
  • za rozwiązania konstrukcyjne poprawiające jakość i zwiększające wydajność pracy Kosiarka przednia FENDT Slicer 310FQ produkowana przez AGCO GmbH Niemcy zgłoszona przez AGCO Polska z Paczkowa.
  • za wszechstronność zastosowania, mobilność i jakość pracy Prasoowijarka GÖWEIL LT Master produkowana  i zgłoszona przez GÖWEIL Maschinenbau Austria.
  • za rozwiązania konstrukcyjne poprawiające bezpieczeństwo i jakość pracy Zgrabiarka SIP AIR 500 T - produkowana i zgłoszona przez SIP STROJNA INDUSTRIA, Słowenia.
  • za nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne poprawiające jakość i wydajność pracy oraz ergonomię pracy operatora Kombajn zbożowy CLAAS LEXION 6000/5000 produkowany przez CLAAS zgłoszony przez CLAAS Polska z miejscowości Buk.
  • za innowacyjność zastosowanych rozwiązań technicznych i jakość wykonania Seria lamp rolniczych W204, W205, W206, W211,W214, W215 produkowanych przez Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś Spółka jawna z Oławy

Złote medale w kategorii INNE PRODUKTY ZGŁOSZONE DO KONKURSU:

  • za systemem wymiany danych i bieżących analiz maszyn i ciągników rolniczych różnych marek DataConnect – uniwersalny telematyczny system wymiany danych i bieżących analiz maszyn i ciągników rolniczych
    opracowany przez: 365FarmNet Group (Niemcy),
    Claas E-Systems (Niemcy),
    Deere & Company (USA),
    AgDNA (Grupa CNH Industrial
    zgłoszony przez: 365FarmNet Group,
    CLAAS Polska Buk,
    CNH Industrial Polska z Płocka (Marka CASE IH, NEW HOLLAND, STEYR)
    John Deere Polska z Tarnowa Podgórnego.

 

Złote medale w kategorii ODMIANY:

  • za wysoki potencjał plonowania, odporność na choroby i dużą zawartość białka paszowego Łubin żółty Goldeneye wyhodowany przez Poznańską Hodowlę Roślin w Tulce.
  • za doskonałe wyniki plonowania, odporność na wyleganie i choroby grzybowe Pszenica zwyczajna ozima BŁYSKAWICA wyhodowana przez Małopolską Hodowlę Roślin z Krakowa.

 

Złote medale w kategorii NAWOZY:

  • za łatwo przyswajalny innowacyjny nawóz o najwyższej zawartości wapnia i magnezu SUPERMAG wapno magnezowe granulowane produkowane przez POLCALC z Łodzi.

 

 Wyróżnienie w kategorii MASZYNY ROLNICZE:

  • za zastosowanie systemu AFS Visio Pro umożliwiającego sterowanie wszystkimi elementami rolnictwa precyzyjnego, ustawieniami ciągnika i komunikacją otrzymuje Ciągnik CASE IH Magnum AFS Connect produkowany przez CNH INDUSTRIAL AMERICA zgłoszony przez CASE IH POLSKA z Płocka
  • za rozwiązania konstrukcyjne zwiększające bezpieczeństwo pracy i pozwalające na uzyskanie podwyższonego stopnia zgniotu wyróżnienie otrzymuje Prasa wielkogabarytowa New Holland Big Baler 1290 High Density produkowana przez New Holland Agriculture, CNH Industrial Belgia zgłoszona przez New Holland Agriculture Polska , CNH Industrial Polska z Płocka.
  • za nowe rozwiązania konstrukcyjne poprawiające wydajność i ergonomię pracy operatora otrzymuje Ciągnik FENDT 942 produkowany przez AGCO Niemcy zgłoszony przez AGCO Polska z Paczkowa.
  • za rozwiązania konstrukcyjne zwiększające precyzyjność i wydajność pracy Pług obracalny zawieszany IBIS VARIO S 5 z systemem automatycznej optymalizacji szerokości roboczej GeoPloughX, opartym o sygnał nawigacji satelitarnej produkowany przez UNIĘ z Grudziąca.

 

Wyróżnienie w kategorii ODMIANY:

  • za wysoką odporność na suszę i mrozy pszenica ozima OPOKA wyhodowana przez Hodowlę Roślin Strzelce Grupa IHAR.

 

Wyróżnienie w kategorii NAWOZY:

  • za innowacyjny stymulator wzrostu na bazie aminokwasów, selenu oraz innych związków Amino Stymulanit i Amino Selenit stymulatory wzrostu produkowane przez Przedsiębiorstwo ARKOP z Bukowna.

 

Wyróżnienie w kategorii: INNE PRODUKTY ZGŁOSZONE DO KONKURSU:

  • za preparat mikrobiologiczny dedykowany do bioasekuracji przestrzeni chowu i hodowli zwierząt Synbiotyk Pro Bio Asekuracja produkowany przez ProBiotics Polska Magdalena Górska z Bratuszyna zgłoszony przez ProBiotics Polska Sp. z o.o. z Warszawy
  • za siatkę rolniczą do pras belujących Tama Net + ROYALTM3800 m produkowana przez TAMA Group z Izraela zgłoszona przez Tama Polska z Sieradza.

 

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy