AtoPsoriaDerm 2018 – z troski o chorych na łuszczycę i AZS

Bezpłatne targi i konferencja pełna specjalistów – już po raz drugi w Targach  Kielce, 16 czerwca 2018 roku odbędzie się AtoPsoriaDerm.

To ogólnopolskie wydarzenie edukacyjno-promocyjne, stworzone z myślą o chorych na łuszczycę i atopowe zapalenie skóry. Pierwsza edycja zgromadziła 400 osób z całej Polski, pokazując jednocześnie, jak bardzo brakuje tego typu spotkań. AtoPsoriaDerm jest unikatową w skali kraju inicjatywą łączącą chorych i dającą wiedzę na temat leczenia i funkcjonowania w chorobie. A wszystko wprost od lekarzy specjalistów, producentów dermokosmetyków i urządzeń czy też ośrodków oferujących terapie dla pacjentów.

Debiutująca w 2017 roku AtoPsoriaDerm w Targach Kielce powstała z inspiracji Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” i Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów. Bezpłatne targi i konferencja z udziałem lekarzy specjalistów zgromadziły w Kielcach 400 zainteresowanych osób - chorych i ich rodzin z różnych rejonów Polski, którzy na co dzień borykają się z leczeniem, wykluczeniem społecznym, choć zarówno łuszczyca jak i AZS nie są chorobami zakaźnymi. Ambasadorem wydarzenia został Michał Wiśniewski, który od kilkunastu lat zmaga się z łuszczycą. W tym roku również wspiera AtoPsoriaDerm 2018.

Więcej


Aktualności

Ponad 400 osób na targach AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

Ponad 400 osób na targach AtoPsoriaDerm w Targach Kielce

16.06.2018

Bezpłatne targi dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce zgromadziły 30 firm, odwiedziło je ponad 400 osób.

AtoPsoriaDerm 2018  i kolejna konferencja dla pacjentów pełna ekspertów

AtoPsoriaDerm 2018 i kolejna konferencja dla pacjentów pełna ekspertów

08.06.2018

Druga edycja targów AtoPsoriaDerm, dotycząca chorych na łuszczycę wystartuje już za tydzień,16 czerwca w Targach Kielce. Dlaczego warto skorzystać z bezpłatnej oferty prelekcji, jakie przygotowali organizatorzy wspólnie z ekspertami.

Projekt  #JestemBiedronką w Targach Kielce podczas AtoPsoriaDerm

Projekt #JestemBiedronką w Targach Kielce podczas AtoPsoriaDerm

07.06.2018

Kampania społeczna #JestemBiedronką to fotograficzny projekt, który dotarł już do ponad 65 000 osób, zbierając kilkaset komentarzy i udostępnienia także poza granicami kraju.

5 miejsc, z których można dojechać bezpłatnie na targi AtoPsoriaDerm 16 czerwca

5 miejsc, z których można dojechać bezpłatnie na targi AtoPsoriaDerm 16 czerwca

07.06.2018

Na drugą edycję Targów dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry w Targach Kielce 16 czerwca można dojechać z 5 miast bezpłatnym transportem. Wystarczy zarezerwować miejsce.

AtoPsoriaDerm dedykowana nie tylko chorym na łuszczycę

AtoPsoriaDerm dedykowana nie tylko chorym na łuszczycę

27.04.2018

AtoPsoriaDerm to wydarzenie, które dotyczy również atopowego zapalenia skóry. To choroba dotykająca zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę - 29 października

Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę - 29 października

27.10.2017

Od 13 lat, 29 października to Światowy Dzień Chorych na Łuszczycę. W Polsce na łuszczycę choruje około 2 procent populacji. To dla nich w Targach Kielce odbyły się w tym roku pierwsze targi AtoPsoriaDerm.


Organizatorzy:

Targi Kielce - logo więtokrzyskie stowarzyszenie chorych na łuszczycę koalicja na rzecz walki z łuszczycą

 

Patronat: 

nfz oddział świętokrzyski wojewódzki szpital zespolony w kielcach  UJK, Wydział Nauk o Zdrowiu
atopsoria - patronat - konsultant krajowy w dziedzinie dermatologii i wenerologii atopsoria - patronat - konsultant wojewódzki w dziedzinie dermatologii i wenerologii rzecznik praw obywatelskich


Patronat medialny:

portale medyczne kobiety i medycyna health&beauty
Echo Dnia poradnik zdrowie poradnik zdrowie
medycyna praktyczna Radioklinika  aesthetica
dermatologia estetyczna swiat zdrowia rodzina zdrowia
rodzina zdrowia magazyn apteka press  


Polecamy:

febumed ziko dla zdrowia   
     


Partnerzy medialni

banner