KARSAN AUTOMOTIVE

Opis
O Karsanie:

Zostawiając 55 lat w tyle w tureckim przemyśle motoryzacyjnym, Karsan kontynuuje produkcję w swoich nowoczesnych zakładach w segmencie pojazdów użytkowych od momentu powstania dla znanych światowych marek, w tym marki własnej. Firma zajmuje się produkcją pojazdów użytkowych od 1981 roku, a jej fabryka w Hasanağa w Bursie może produkować do 19 870 pojazdów rocznie na jednej zmianie. Fabryka Hasanağa, zaprojektowana z myślą o elastyczności w produkcji wszelkiego rodzaju pojazdów, od samochodów osobowych po ciężarówki i od minivanów po autobusy, znajduje się 30 km od centrum Bursy i zajmuje zamkniętą powierzchnię 90 tys. 200 tysięcy metrów kwadratowych.

Pozycjonowany jako jedyny niezależny producent pojazdów wielomarkowych w Turcji od ponad 50 lat w branży motoryzacyjnej, Karsan dąży do opracowania pochodnych wersji nowych i istniejących pojazdów w celu rozszerzenia swojej obecności na wszystkie segmenty transportu towarowego i pasażerskiego. zgodnie z jego wizją bycia o krok do przodu w przyszłości mobilności. Kontynuując swoje wysiłki na rzecz rozwoju „innowacyjnych produktów i usług”, „od pomysłu do rynku” w segmencie transportu publicznego i wprowadzenia ich na rynek, Karsan dąży przede wszystkim do wzmocnienia swojej linii biznesowej Głównego Producenta/OEM.

Karsan zarządza całym łańcuchem wartości w branży motoryzacyjnej, od badań i rozwoju po produkcję, od marketingu po sprzedaż i działania posprzedażowe. Karsan produkuje modele Jest, Atak i Star pod własną marką. Ponadto w ramach współpracy ze światowym gigantem BMW realizuje produkcję i sprzedaż w 100% elektrycznych modeli e-JEST i e-ATAK, autonomicznego autobusu poziomu 4 modelu Autonomous e-ATAK z lokalną firmą technologiczną ADASTEC oraz autobusy e-ATA o długości 10-12-18 metrów. Karsan będzie produkować samochody Megane Sedan dla marki Renault do końca 2022 roku, a obecnie produkuje także autobusy 10-12-18-metrowe dla Menarinibusa. Oprócz produkcji pojazdów, Karsan świadczy usługi przemysłowe w swoim zakładzie zlokalizowanym w zorganizowanej strefie przemysłowej Bursa.
Linkedin.jpg
Branża
Części i wyposażenie autobusów
Pokaż podobne firmy
Marki
e-ATA e-ATAK e- JEST Autonomous e-ATAK