BUS-CENTER TOMASZ GAD

Opis
BUS-CENTER Tomasz Gad
Ul. Spacerowa 26B
26-067 Strawczyn
NIP 959 088 61 84


Kontakty:
Tomasz Gad, właściciel - 509 940 768, tgad@bus-center.com.pl
Sylwia Gad, dyrektor finansowy - 509 940 767, sgad@bus-center.com.pl, biuro@bus-center.com.pl
Marek Florkiewicz, kierownik ds. jakości – 517 514 626, reklamacje@bus-center.com.pl, zamowienia@bus-center.com.pl
Strona Internetowa: www.bus-center.com.pl


BUS-CENTER – producent autobusów i zabudów
Nasza firma BUS-CENTER powstała w 2003 roku. Zajmujemy się produkcją oraz zabudowami autobusów, busów oraz inne specjalistyczne: np. zabudowy VIP, karawan, kamper.
Nasza produkcja jest zgodna z dokumentacją homologacyjną i normami jakości. Autobusy kontrolujemy na każdym etapie produkcji. Dbamy o jakość naszej produkcji, dlatego posiadamy aktywny system kontroli jakości oparty na wewnętrznej normie zarządzania systemem jakości ISO.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem Mercedes i Iveco. Nasze Autobusy powstają na bazie tych modeli. Intensywny rozwój rynku przewozów pasażerskich oraz wymagania naszych klientów sprawiły, że rozwijamy swoją ofertę i oferujemy zabudowy w różnych wersjach: liniowe, turystyczne, miejskie.
Oferujemy również autobusy z przystosowaniem do przewozu osób niepełnosprawnych stosując różne rozwiązania typu najazdy, windy.
Nasze autobusy mogą przewozić do 45 pasażerów i posiadać wyższe DMC do 6100 na MB i 8300 na Iveco.
Długoletnie doświadczenie, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i rozszerzanie wachlarza oferowanych usług przyczyniło się do umocnienia marki na rynku. Posiadamy wypracowane własne technologie produkcji i zabudowy, które udoskonalamy wprowadzając nowości rynkowe i wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom.
Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta, tworzymy unikalne zabudowy według potrzeb klientów.
Aktualnie oprócz standardowego produktu jakim jest autobus 21 -24 miejscowy na bazie MB Sprinter lub Iveco Daily 65C, 50C posiadamy w ofercie autobus 30 miejsc siedzących + 15 stojących.
Nasz nowy produkt możemy Państwu zaoferować w wersji liniowej, turystycznej lub miejskiej.

Zapraszamy do współpracy – zespół BUS-CENTER
center-bus-259.jpg
Branża
Autobusy turystyczne
Pokaż podobne firmy