Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

stom-gazeta-2020-gazeta-targowa

Kielce pozostają zieloną strefą

Informujemy, że ustanowienie na terenie powiatu kieleckiego żółtej strefy nie dotyka Targów Kielce. Miasto Kielce nadal pozostaje strefą zieloną.

Bezpieczne targi >>

Często zadawane pytania >>

mocowania dla przemysłu STOM-FIX dołącza do Salonu Technologii Obróbki Metali

Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX uzupełnią ofertę cyklu przemysłowych imprez, które wyjątkowo odbędą się w tym roku jesienią.

W skład cyklu wchodzą wydarzenia dla każdej gałęzi przemysłu. Należą do niego: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER, SPAWALNICTWO, TEiA, WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D.

Ofertę tę właśnie uzupełni kolejne specjalistyczne wydarzenie: STOM-FIX -  Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących.

W zakresie branżowym wystawy pojawią się elementy złączne i mocujące stosowane w różnych branżach: śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia.

Do kogo jest skierowana?

Do firm oferujących komponenty i technologie produkcyjne elementów mocujących i złącznych: producentów tych elementów, ale także producentów maszyn do ich produkcji, do formowania, walcowania, gwintowania, maszyn kombinowanych, szlifierek, urządzeń do obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz innych niezbędnych do mocowania i łączenia.

 

Kto jest odbiorcą?

Docelowe grupy odwiedzających to przedstawiciele przemysłu maszynowego, automotive, budowlanego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, petrochemicznego, elektrotechnicznego, energetycznego i kontrolnego

 

Prestiż i renoma – gwarancją sukcesu!

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami od lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wystawców jak i zwiedzających z Polski i zagranicy.

Świadczą o tym liczby. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 17 000 profesjonalistów, którzy zapoznali się z ofertą niemal 900 firm z ponad 30 krajów świata

 

Targi Kielce są gwarancją prestiżu i renomy – świadczy o tym przynależność do międzynarodowej organizacji UFI (międzynarodowego zrzeszenia organizatorów targów), co świadczy, że imprezy organizowane są z należytą dbałością i starannością o ich promocję, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury technicznej i ilości zwiedzających.

Wyjątkowo w tym roku zapraszamy państwa do Targów Kielce jesienią od 22 do 24 września.

Myślisz o przyszłości – tu warto być!

Na targi STOM-FIX 2020 zapraszają m.in.:
Aktualności
14 września 2020
22 września rozpocznie się w Targach Kielce znany i ceniony w przemysłowym świecie Salon Technologii Obróbki Metali wraz z wydarzeniami towarzyszącymi.
11 września 2020
Do szerokiej oferty Salonu Technologii Obróbki Metali w 2020 roku dołączają Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX.
18 sierpnia 2020
Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, Cykl wystaw spod znaku STOM oraz towarzyszące im przemysłowe wydarzenia w ostatnich latach urosły do rangi dużych europejskich imprez branżowych. Konglomerat imprez spod znaku STOM organizowanych pod wspólnym hasłem „Przemysłowa Wiosna w Targach Kielce” w tym roku wyjątkowo odbędzie się jesienią od 22 do 24 września
22 lipca 2020
Cykl „Przemysłowa Wiosna” skupiający w sobie Targi spod znaku STOM, a także inne branżowe wystawy wyjątkowo w tym roku odbywa się jesienią. Wydarzenia jako bezpieczna platforma spotkań biznesowych, stanie się kołem zamachowym dla firm, które pandemia koronawirusa zmusiła do wyhamowania działalności.
22-24.09.2020
Godziny otwarcia
 • 22 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 23 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 24 IX 2020
  09:00 - 16:00
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
22-24.09.2020
Godziny otwarcia
 • 22 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 23 IX 2020
  09:00 - 17:00
 • 24 IX 2020
  09:00 - 16:00