Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Do wydarzenia pozostało...
Podziel się wydarzeniem

mocowania dla przemysłu

STOM-FIX jesienią 2021 roku w Kielcach!

Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX uzupełniają ofertę cyklu przemysłowych imprez, które odbywają się w Targach Kielce.

W skład cyklu przemysłowych wydarzeń wchodzą: STOM-TOOL (obrabiarki i narzędzia), STOM-BLECH & CUTTING (obróbka blach i cięcie), STOM-LASER (technologie laserowe), STOM-ROBOTICS (robotyzacja i automatyzacja), EXPO-SURFACE (obróbka powierzchni), CONTROL-STOM (technologie pomiarowe), KIELCE FLUID POWER, SPAWALNICTWO, TEiA, WIRTOPROCESY (prototypowanie) oraz DNI DRUKU 3D. Ofertę tę uzupełniają kolejne specjalistyczne targi: STOM-FIX - Targi Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących.

W zakresie branżowym wystawy pojawią się elementy złączne i mocujące stosowane w różnych branżach: śruby, nakrętki, sworznie, szpilki, nity, podkładki, pręty gwintowane, elementy dystansowe ułatwiające montaż i połączenie, gwoździe, zaciski do węży oraz inne produkty niezbędne do montażu i łączenia.

Wystawa skierowana jest do firm oferujących komponenty i technologie produkcyjne elementów mocujących i złącznych: producentów tych elementów, producentów maszyn do ich produkcji, formowania, walcowania, gwintowania, maszyn kombinowanych, szlifierek, urządzeń do obróbki cieplnej, obróbki powierzchni oraz innych niezbędnych do mocowania i łączenia. Odwiedzającymi targi STOM-FIX są przedstawiciele przemysłu maszynowego, automotive, budowlanego, kolejowego, stoczniowego, lotniczego, petrochemicznego, elektrotechnicznego, energetycznego i kontrolnego.

Gwarancja sukcesu!

Cykl wystaw spod znaku STOM wraz z towarzyszącymi wydarzeniami od wielu lat cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród wystawców, jak również zwiedzających z Polski i zagranicy. Ostatnią edycję odwiedziło blisko 3500 branżowych zwiedzających i gości.

Na kolejną edycję STOM-FIX zapraszamy do Targów Kielce już od 19 do 21 października 2021 r.

Aktualności
15 września 2021
Targi Kielce rozpoczęły targową jesień mocnym uderzeniem – Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego odwiedziło 11 tysięcy zwiedzających z całego świata. Weekend po MSPO należał Targów Lotniczych, a od 15 września hale kieleckiego ośrodka zapełniły się instalacjami za sprawą Targów Techniki Gazowniczej EXPO-GAS.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
01 marca 2021
Klaster Logistyczno-Transportowy Północ-Południe oferuje wystawcom Targów Technologii i Komponentów Łącznych i Mocujących STOM-FIX bezzwrotne dotacje na rozwój eksportu i udział w krajowych wydarzeniach targowych.
19-21.10.2021
Godziny otwarcia
 • 19 X 2021
  09:00 - 16:30
 • 20 X 2021
  09:00 - 16:30
 • 21 X 2021
  09:00 - 15:00
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy
19-21.10.2021
Godziny otwarcia
 • 19 X 2021
  09:00 - 16:30
 • 20 X 2021
  09:00 - 16:30
 • 21 X 2021
  09:00 - 15:00