Do rozpoczęcia wydarzenia pozostało:

expo-surface

Jubileuszowe Targi EXPO-SURFACE już w marcu 2019

Przed nami X Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2019.

Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających poprzednich edycji, jest potwierdzeniem rangi tej imprezy.

Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dziesiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 26-28 marca 2019 roku, jak podkreślają wystawcy, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych poświęconych tematyce ochrony powierzchni przed korozją w Europie Środkowo-Wschodniej.  Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE w Targach Kielceokazała się ogromnym sukcesem. Wystawa od zawsze jest  ważnym punktem „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”, cykluprezentującego najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w  ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych m.in. STOM-TOOL, STOM BLECH&CUTTING, STOM-ROBOTICS, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D. To trwające trzy dni wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego również i w tej edycji go nie zabraknie. Ponadto  w  trakcie trwania targów EXPO-SURFACE  będzie  można  nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. Zachęcamy do wzięcia udziału w „Przemysłowej Wiośnie” i  Targach EXPO-SURFACE 2019 w Targach Kielce.


mm Magazyn Targowy


Aktualności

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

Seminarium Polskiego Stowarzyszenia Korozyjnego na EXPO-SURFACE

05.03.2019

Pierwszego dnia Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędzie się Seminarium PSK "NOWOŚCI W ZABEZPIECZENIACH PRZECIWKOROZYJNYCH".

Przemysłowa Wiosna na Targach INTEC

Przemysłowa Wiosna na Targach INTEC

05.02.2019

W dniach 5 - 8 lutego 2019 roku w Lipsku odbywa się 17-sta edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Technologii i Automatyzacji Produkcji INTEC. Na wystawie nie mogło zabraknąć przedstawicieli Targów Kielce.

Prezentacja na EXPO-SURFACE 2019

Prezentacja na EXPO-SURFACE 2019

25.01.2019

W drugim dniu X Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE odbędzie się prezentacja firmy H2O GmbH.

„MM Magazyn Targowy” zapowie „Przemysłową Wiosnę”

„MM Magazyn Targowy” zapowie „Przemysłową Wiosnę”

15.10.2018

Jak co roku redakcja miesięcznika „MM Magazyn Przemysłowy” przygotuje zapowiedź „Przemysłowej Wiosny”, która rozpocznie się w Targach Kielce już 26 marca 2019 r.


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner