expo-surface W kwietniu w Targach Kielce powieje Przemysłową Wiosną

Przed nami IX Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE 2018.

Bardzo pozytywny odbiór wśród wystawców i odwiedzających ubiegłoroczne edycji, jest potwierdzeniem rangi tej imprezy. Wydarzenie, które odbędzie się już po raz dziewiąty w kieleckim ośrodku wystawienniczym w dniach 10-12 kwietnia 2018 roku, jak podkreślają  wystawcy, jest niewątpliwie jednym z najważniejszych  poświęconych  tej tematyce  w Europie Środkowo-Wschodniej. Jest to także wyjątkowa okazja do spotkania w jednym miejscu tak wielu specjalistów z  tej branży oraz możliwość do nawiązania nowych kontaktów handlowych.

Zróżnicowana  oferta EXPO-SURFACE plus międzynarodowe grono prelegentów równa się sukces

Poprzednia edycja targów EXPO–SURFACE  w Targach Kielce okazała się ogromnym sukcesem. Do stolicy województwa świętokrzyskiego przyjechało blisko 100 firm z tego sektora, w tym między innymi producenci i dystrybutorzy z Turcji, Niemiec, Węgier, Włoch, Danii i Finlandii. Podczas trwającej od 28 do 30 marca „Przemysłowej Wiosny w Targach Kielce”,prezentującej najnowocześniejsze produkty i rozwiązania w  ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych m.in. STOM-TOOL, STOM LASER, SPAWALNICTWO, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D i której integralną częścią jest właśnie EXPO-SURFACE, wystawy obejrzało ponad 12 000 zwiedzających. To trwające trzy dni wydarzenie, z roku na rok, cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dlatego również i w tej edycji go nie zabraknie. Ponadto  w  trakcie trwania targów EXPO-SURFACE  będzie  można  nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą wystawców, ale także wziąć udział w branżowych konferencjach i sympozjach. W sympozjum zatytułowanym „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem w ubiegłym roku była firma REMIX S.A  znalazło się wiele ciekawych zagadnień, które poruszały istotne kwestie dotyczące sytuacji branży cynkowniczej na polskim oraz europejskim rynku. Liczne, międzynarodowe grono prelegentów i wystawców, poszerzenie wiedzy uczestników spotkania, prezentacja badań naukowych, wymiana doświadczeń praktycznych oraz udzielenie odpowiedzi na istotne pytania branży, a także wyróżnienie i przyznanie nagród  dla najlepszych zaprezentowanych produktów – tak w skrócie zapowiada się tegoroczna odsłona  „Wiosny Przemysłowej” i Targów EXPO-SURFACE 2018 w Targach Kielce.

Przyjdź  i poczuj wiosnę razem z nami w Targach Kielce 10-12 kwietnia!


Aktualności

Nowoczesne technologie w kształtowaniu powłok podczas EXPO-SURFACE 2018

Nowoczesne technologie w kształtowaniu powłok podczas EXPO-SURFACE 2018

13.03.2018

Instytut Mechaniki Precyzyjnej zaprasza na seminarium podczas drugiego dnia Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE, 11 kwietnia 2018 roku w Targach Kielce.

Pistolet hydrodynamiczy PROTEC GM 1 na Targach EXPO-SURFACE 2018

Pistolet hydrodynamiczy PROTEC GM 1 na Targach EXPO-SURFACE 2018

08.01.2018

Ciekawą propozycję z gamy wysokorozwiniętych technologicznie maszyn i urządzeń do nanoszenia powłok lakierniczych farbami ciekłymi i proszkowymi zaprezentuje podczas tegorocznych Targów Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni firma WAGNER.

Przemysłowa Wiosna z nagrodami

Przemysłowa Wiosna z nagrodami

03.04.2017

Przemysłowa Wiosna to prezentacja najnowocześniejszych produktów i rozwiązań ramach wyspecjalizowanych wydarzeń targowych – STOM-TOOL, STOM-BLECH&CUTTING, STOM LASER, SPAWALNICTWO, WIRTOPROCESY, EXPOSURFACE, PNEUMATICON, CONTROL-STOM oraz DNI DRUKU 3D

Międzynarodowe Sympozjum Cynkownicze Remix S.A.

Międzynarodowe Sympozjum Cynkownicze Remix S.A.

30.03.2017

W Centrum Kongresowym kieleckiego ośrodka wystawienniczego odbyło się sympozjum zatytułowane „Rozwój Technologii Nakładania Antykorozyjnych Powłok Cynkowych” którego współorganizatorem była firma REMIX S.A.


Partnerzy medialni

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner