Aktualności

29.06.2018

Blogerki w Targach Kielce

Drugiego dnia Fashion for Kids spotkali się influencerzy zajmujący się modą dziecięcą.

Blogerki parentingowe podczas Fashion for Kids miały okazję zapoznać się z najnowszymi kolekcjami marek szyjących dla dzieci
Blogerki parentingowe podczas Fashion for Kids miały okazję zapoznać się z najnowszymi
kolekcjami marek szyjących dla dzieci

Strefa Projektantów i Influnecerów w ramach targów Targów Fashion For Kids powstała, z myślą o blogerach, vlogerach oraz osobach prowadzących dobrze notowane profile w mediach społecznościowych. Wszyscy oni mieli możliwość spotkania ekspertów z branży oraz nawiązania relacji biznesowych z przedstawicielami popularnych polskich i europejskich marek szyjących dla dzieci.

Organizatorem Strefy Influencerów były Targi Kielce oraz Kinga Półchłopek, kielecka blogerka, autorka popularnego bloga Optymisstka.pl. W Strefie Blogerów pojawili się autorzy Świata Karinki, a także cieszące się dużą popularnością  blogerki parentingowe, m.in.  Kinga Wodecka prowadząca - Po prostu Mama.pl oraz Weronika Banaś autorka bloga karmicielki.pl. Nie zbrakło projektantów, prezentujących własne projekty i portfolio.  - Spotkanie się w jednym miejscu podczas Targów Fashion for Kids to doskonały pomysł. Możemy wymienić się doświadczeniami, spojrzeć na modę dziecięcą świeżym okiem, to również doskonała okazja,  by nawiązać relacje i kontakty biznesowe, sama  spotkałam  się z pozytywną reakcją i  nastawieniem obecnych na targach wystawców – podkreślała Joanna Jończyk, projektanta. Również sami wystawcy z dużym zainteresowaniem odnieśli się do współpracy z projektantami, a także środowiskiem Influnecerów.

(MM)

 


Polecane aktualności

Najbliższe wydarzenia

22-24 XI 2018
30 XI - 1 XII 2018
2 XII 2018
9-10 II 2019
13-14 II 2019
20-22 II 2019