Targi Kielce zostały uhonorowane wieloma nagrodami i wyróżnieniami, między innymi: Lider Polskiego Biznesu oraz otrzymany trzynastokrotnie (ostatnio w 2019 roku) Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Wyróżnienia te są przyznawane przez Business Centre Club. Firma otrzymała także Złotą Statuetkę za skuteczną realizację stabilnej polityki rozwojowej, stałe wzbogacanie ofert swoich usług o niezmiennie wysokim poziomie, a także za szlachetną otwartość na wspieranie potrzebujących.

Za organizację prestiżowych międzynarodowych targów oraz wystaw gospodarczych, promocję Polski w świecie, jak również za udział w programie Roku Polskiego na Ukrainie kielecki ośrodek wystawienniczy został uhonorowany Nagrodą Ministra Spraw Zagranicznych. W 2004 roku firma otrzymała Nagrodę Gospodarczą Wojewody Świętokrzyskiego, która przyznawana jest przedsiębiorstwom wnoszącym wkład w promocję, rozwój gospodarczy i społeczny regionu świętokrzyskiego, budującym pozytywny wizerunek, wpływającym na jego atrakcyjność. W 2007 roku Targi Kielce zostały laureatem rankingu miesięcznika FORBES w kategorii „Wydarzenie roku 2007 w województwie świętokrzyskim”, uhonorowane zostały nagrodami: NOVATOR, Lider Rynku oraz Lider Regionu. Kilkakrotnie roku kielecki ośrodek wystawienniczy uhonorowany został Gazelą Biznesu. Worek z nagrodami rozwiązał się dla Targów Kielce także w 2011 roku. Ośrodek został wyróżniony m.in. przez BCC tytułem Ambasador Polskiej Gospodarki oraz przez wydawnictwo ELAMED w konkursie „Nowoczesna hala”. Rok 2012 to nagrody, spośród których należy wymienić np. Laur Świętokrzyski w kategorii „Przedsiębiorstwo w Regionie”, ponownie Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Marka Europejska czy Godło Najwyższej Jakości QI 2012. W 2013 roku do listy wyróżnień Targi Kielce dopisały po raz kolejny Ambasador Polskiej Gospodarki , nagrodę województwa świętokrzyskiego – Skrzydła oraz tytuł „Dobrego pracodawcy” przyznany przez Dziennik Gazetę Prawną.

Targi Kielce zostały także wyróżnione przez Państwową Inspekcję Pracy w konkursie „Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej”.

W 2012 roku dr Andrzej Mochoń – Prezes Zarządu Targów Kielce otrzymał również wyróżnienie Państwowej Inspekcji Pracy – nagrodę imienia Haliny Krahelskiej, która jest przyznawana przez Głównego Inspektora Pracy za wybitne osiągnięcia w dziedzinie prewencji zagrożeń zawodowych w zakresie ochrony pracy.

Centrum Kongresowe Targi Kielce