100532070_3132610863462479_8581419900940058624_o.jpg

Żyj odważnie w nowej odsłonie

02 czerwca 2020
Kielce Summit Live "Żyj odważnie" już 4 czerwca. Tym razem wszystkich miłośników eventów motywacyjnych zapraszamy na spotkanie online. Nie zabraknie znanych i lubianych.

To już kolejne spotkanie w ramach cyklu eventów motywacyjnych, które kilkukrotnie w ciągu roku odbywają się na terenie Centrum Kongresowego Targów Kielce. Dotychczas zrealizowano już takie imprezy jak „Życie na Odważnie”, w których uczestniczyły zarówno kobiety, jak i mężczyźni oraz „Życie na Obcasach, wydarzenie, które adresowane było wyłącznie do kobiet chcących odkrywać nowe horyzonty życiowe, w tym te związane z biznesem: - Przygotowywany przez nas event to ogromna dawka motywacji i szansa na poznanie życiowych doświadczeń znanych osobowości. Nasi prelegenci każdorazowo ukazują, jak poradzić sobie w trudniejszych, życiowych sytuacjach, jednocześnie spełniając się zawodowo, jak i prywatnie. Często to konsekwencja w naszych działaniach może zaprowadzić nas do sukcesu – mówi Jakub Sobieraj, pomysłodawca wydarzenia, CONF.

Spotkanie w nowej odsłonie

Tym razem z charyzmatycznymi prelegentami spotkamy się online, co w obecnej sytuacji z pewnością jest bezpieczniejszą formą dla przemysłu spotkań: - Mamy świadomość, że najbliższa edycja wydarzenia będzie różniła się nieco od tych poprzednich. Jesteśmy przekonani, że taka „nowa” forma spotkania będzie wyjątkowa dla naszych wirtualnych gości, tak jak dla nas. Każdy z widzów będzie mógł zająć najwygodniejsze miejsce w swoim domu – twierdzi Basia Sipa z Targów Kielce.

Znani prelegenci

Wśród prelegentów najbliższej edycji spotkania znalazła się między innymi Ewelina Dulęba - współzałożycielka Biura Rachunkowego Pakto oraz twórczyni Akademii Księgowości, gdzie prowadzi branżowe szkolenia. Fascynuje się̨ prawem podatkowym i zdrowym stylem życia. Podczas spotkania online poprowadzi prelekcję pn. „Jak utrzymać́, a nawet rozwinąć́ działalność́ w czasie kryzysu? O szansach i zagrożeniach, jakie daje tarcza antykryzysowa i jak odkryć́ na nowo potencjał w swojej działalności?

Kolejnym gościem spotkania będzie Ewelina Lass – mama i etatowa żona prowadząca własną działalność zajmującą się pośrednictwem kredytowym. Aby uświadamiać ludziom, jak ważna jest dieta i aktywny tryb życia została trenerem personalnym.

Dużej dawki motywacji dostarczy też Majka Ewa Wojciechowska – trenerka, mentorka, coach, aktorka, prezenterka, projektantka mody i choreograf. Dzięki różnorodności branż, w których funkcjonuje na co dzień posiada ogromne doświadczenie przede wszystkim związane ze współpracą z ludźmi.

Muzycznych wrażeń podczas wirtualnego spotkania dostarczy ceniony artysta – Piotr Restecki.

W trakcie wydarzenia, prowadząca spotkanie – Barbara Sipa oraz Jakub Sobieraj, współorganizator wydarzenia, poprowadzą rozmowę z prezydentem KielcBogdanem Wentą oraz prezesem Targów Kielce – dr Andrzejem Mochoniem. Poruszone zostaną miedzy innymi tematy związane z nową sytuacją, dużymi zmianami w zarządzaniu i organizacji pracy urzędników i pracowników Targów Kielce.  

Na spotkanie online zapraszamy wszystkich, którzy ciekawi są świata, pragną realizować swoje marzenia, lubią słuchać, ale również dzielić się swoimi życiowymi doświadczeniami.

"Żyj odważnie" odbędzie się w najbliższy czwartek, 4 czerwca punktualnie o godz. 18:00. Transmisja live dostępna będzie na oficjalnym profilu Facebook Targów Kielce.  

(AO)

{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy