Rada-Przedsiebiorcow-1.jpg

Zespół Świętokrzyskiej Rady Konsultacyjnej powołany w Centrum Kongresowym Targów Kielce!

20 stycznia 2022
Zapoznanie przedsiębiorców z instytucją i działaniami Rzecznika MŚP oraz powołanie Zespołu Świętokrzyskiej Rady Konsultacyjnej - to główne cele dzisiejszego spotkania przedsiębiorców i przedstawicieli organizacji pracodawców województwa świętokrzyskiego z Rzecznikiem MŚP, Adamem Abramowiczem.

Oprócz rzecznika MŚP - Adama Abramowicza, Prezydenta Kielc – Bogdana Wenty oraz Wiceprezes Zarządu Targów Kielce – Bożeny Staniak, w spotkaniu, które odbyło się w Centrum Kongresowym Targów Kielce wzięli udział również przedstawiciele organizacji pracodawców i przedsiębiorcy województwa świętokrzyskiego.

Jak podkreślał rzecznik MŚP, Adam Abramowicz Zespół Świętokrzyskiej Rady Konsultacyjnej, będącą platformą stworzoną do mediacji i sprawnego rozwiązywania problemów.

- Spotykamy się wtedy, kiedy jest taka potrzeba. Każdy problem, z którym przedsiębiorcy przyjdą do rzecznika, będzie rozpatrywany. Przy każdym z nich uzyskają moją pomoc i wsparcie. Będziemy starali się te problemy wspólnie rozwiązywać.

Celem spotkania było zapoznanie przedsiębiorców z instytucją i działaniami Rzecznika MŚP, którego nadrzędnym zadaniem jest ochrona praw przedsiębiorców i przestrzeganiu Konstytucji Biznesu.

(MCh)