Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
fotowoltaika2.png

Wystawca ENEX z nową umową o współpracy. LONGi i KENO wspólnie dostarczą panele fotowoltaiczne.

26 stycznia 2021
LONGi to jeden z wiodących na świecie producentów paneli fotowoltaicznych. 26 stycznia chińskie przedsiębiorstwo podpisało umowę z jednym z największych dystrybutorów firmą KENO, z siedzibą w Gliwicach. Spółka od lat jest jednym z wystawców targów Enex.

Porozumienie gwarantujące, że 2021 roku dostawy utrzymają się na poziomie 300 MW. To kolejny krok ku rozwojowi długotrwałych relacji oraz umocnieniu współpracy między producentem a dystrybutorem. Warto przypomnieć, że współpraca pomiędzy firmami LONGi Solar i KENO trwa od 2019. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i aktywnej współpracy obu spółek panele fotowoltaiczne produkcji LONGi zwiększają obecnie swój udział w polskim rynku. Według badania Instytutu Energetyki Odnawialnej spółka KENO uplasowała się na pierwszym miejscu pod względem łącznej mocy sprzedanych modułów, tym samym zdobywając udział w ponad połowie lokalnego rynku.

- Biorąc pod uwagę kwitnącą współpracę i potencjał rynku, który rozrasta się z każdym rokiem, chcemy mieć pewność, że będziemy w stanie dostarczyć na rynek krajowy wysokiej jakości moduły produkcji LONGi oraz zwiększyć udział w polskim rynku energii odnawialnej – powiedział Tadeusz Ogarek, dyrektor KENO ds. badań i rozwoju.

Dennis She, wiceprezes LONGi Solar podkreślił zaś, że  - LONGi zawsze dąży do zapewnienia naszym klientom produktów fotowoltaicznych o najwyższej jakości i jak najbardziej konkurencyjnych, co jest wyrazem naszego zaangażowania w dostarczanie czystej i zrównoważonej energii na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że strategiczna współpraca z KENO w jeszcze większym stopniu przyczyni się do umocnienia obecności LONGi na rynku globalnym i pozwoli na zwiększenie możliwości przyspieszenia globalnej transformacji energetycznej – dodał.

(MBr) (źródło PAP)

 

Polecane aktualności
04 maja 2021
Podczas tegorocznych, wyjątkowych targów Enex tradycyjnie przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów. Sprawdź do kogo powędrowała statuetka Enex Award!
28 kwietnia 2021
O innowacyjnych, oszczędnych i wydajnych systemach energetycznych rozmawiali eksperci podczas Targów ENEX w sieci, które odbywają się 28 kwietnia w Targach Kielce
28 kwietnia 2021
Podczas organizowanych wyjątkowo online targów Odnawialnych Źródeł Energii odbyła się bardzo ciekawa dyskusja.
28 kwietnia 2021
Trwa panel poświęcony fotowoltaice i elektronenergetyce. Wśród prelegentów przedstawiciele firm: SolarEdge, SBF POLSKA PV, Fronius, LG, Corab, Nomitech, Jean Muller, KENO, SUNPROFI, SOLGEN i Goodwe
28 kwietnia 2021
Wystartował Enex w sieci - nietypowe wydanie targów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym razem wydarzenie odbywa się w formule on-line. Jeśli szukasz energetycznych oszczędności i nowoczesnych rozwiązań – dołącz do nas!
28 kwietnia 2021
Firma Soltec od 11 lat specjalizuje się w doradztwie i sprzedaży systemów magazynowania energii. Aby ułatwić wprowadzenie magazynów do oferty instalatorów, firma stworzyła gotowe zestawy składające się z inwertera i dedykowanej baterii wraz z kompletem wymaganych akcesoriów.
27 kwietnia 2021
Sungrow jest liderem innowacyjności w energetyce słonecznej - instaluje systemy elektryczne w ponad 150 krajach
27 kwietnia 2021
Pełną ofertę firmy będzie można poznać podczas targów Enex w sieci
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy