10-Fun-Building-Block-Projects.png
Konkurs w serwisie Facebook i Instagram! Można wygrać bilety na Klocki Fest.

Weź udział w konkursie i wygraj bilety na Klocki Fest - Zlot Legotuberów!

02 kwietnia 2024
Zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych w mediach społecznościowych Klocki Fest - Zlot Legotuberów, w serwisie Instagram i Facebook. Wystarczy wykonać proste zadanie i podzielić się efektami swojej pracy. Nagrodą są dwa bilety na wydarzenie.

"Konkurs w serwisie Facebook Klocki Fest - Zlot Legotuberów"

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu wydarzenia Klocki Fest Zlot Legotuberów w serwisie Facebook i trwa od 2 kwietnia 2024 roku do 29 kwietnia 2024 roku. Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi zbudować wieżę Centrum Kongresowego Targów Kielce z własnych klocków, zrobić zdjęcie wykonanej pracy, a następnie umieścić je w komentarzu pod dedykowanym postem na profilu wydarzenia Klocki Fest Zlot Legotuberów na Facebooku, używając hashtagu #klockifestkielce. Nagrodą dla każdego laureata jest pakiet obejmujący dwie wejściówki na wydarzenie Klocki Fest Zlot Legotuberów, które odbędzie się 1 czerwca 2024 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce S.A.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są tutaj: Regulamin-konkursu-Facebook-Klocki-Fest.pdf [2.48 MB]

"Konkurs w serwisie Instagram Klocki Fest - Zlot Legotuberów”

Konkurs odbywa się na oficjalnym profilu wydarzenia Klocki Fest Zlot Legotuberów w serwisie Instagram i trwa od 2 kwietnia 2024 roku od godz. 09:00 do dnia 29 kwietnia 2024 roku do godz. 14:00. Zadanie konkursowe polega na skomentowaniu postu konkursowego na Instagramie i opublikowaniu filmiku prezentującego budowanie konstrukcji z klocków z oznaczeniem konkursowym. Każdy Laureat Konkursu otrzyma nagrodę rzeczową w postaci dwóch biletów na wydarzenie Klocki Fest Zlot Legotuberów, które odbędzie się 1 czerwca 2024 roku w Centrum Kongresowym Targów Kielce S.A.

Regulamin i szczegóły konkursu dostępne są tutaj: Regulamin-konkursu-Instagram-Klocki-Fest.pdf [2.39 MB]

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu Klocki Fest Zlot Legotuberów, które rozpocznie się 1 czerwca, a dla zainteresowanych "dogrywką" w Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, przy placu Wolności 2, planowana jest niedzielna kontynuacja wydarzenia.

Bilety będzie można nabyć wkrótce online na stronie targikielce.pl lub na miejscu w dniu festiwalu.

/MSi/

Polecane aktualności
12 kwietnia 2024
Już 1 czerwca podczas Klocki Fest – Zlot Legotuberów na fanów układania i konstruowania czeka nie lada gratka. Specjalne warsztaty przygotowała Joanna Krysztoforska, czyli popularna Ciocia od klocków.
04 kwietnia 2024
Klocki Fest Zlot Legotuberów to coroczne wydarzenie, które przyciąga miłośników klocków LEGO oraz twórców internetowych z całego kraju. To okazja do spotkania się, wymiany doświadczeń i uczestnictwa w różnorodnych aktywnościach związanych z klockami w tym m.in. warsztaty z Karolem Pikułą.
25 marca 2024
Gelato Naturale to znany producent lodów naturalnych i rzemieślniczych, który dołączy do grona Wystawców tegorocznego wydarzenia Klocki Fest Zlot Legotuberów już 1 czerwca! To jedna z pysznych przekąsek jakie znajdziecie w trakcie tego eventu.
14 lutego 2024
Fani klocków, którzy chcą przekazać kolejnym osobom posiadane zestawy lub elementy, mogą wziąć udział w czerwcowym wydarzeniu Klocki Fest w roli Wystawcy. Na Giełdzie Klocków zaprezentują swoje kolekcje i wymienią się klockami z innymi miłośnikami tych zabawek.