TargiKielce_Agrotech.jpg

Targi rolnicze AGROTECH z najwyższymi środkami bezpieczeństwa

06 marca 2020
Zbliżające się Targi Techniki Rolniczej w Targach Kielce nie zostały odwołane. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną, środki dezynfekcyjne Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki zasobami Leśnymi Las - Expo odbędą się od 13 do 15 marca 2020 roku. Udział w wydarzeniu potwierdziło 700 wystawców, a sama wystawa zajmie 65 tys. metrów kwadratowych w 11 pawilonach wystawienniczych, w tym w 4 mobilnych halach.

Organizatorzy targów AGROTECH w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników dokładają wszelkich starań, by zapewnić gościom najwyższy możliwy poziom higieny, bezpieczeństwa i opieki medycznej podczas pobytu na targach.
Na terenie ośrodka we wszystkich punktach sanitarnych, w halach , terminalach wejściowych oraz w Centrum Kongresowym umieszczono 73 pojemniki z płynem dezynfekcyjnym wraz z instrukcją prawidłowego mycia i dezynfekcji rąk. Przez wszystkie 3 dni będą funkcjonowały 4 punkty medyczne z lekarzem dyżurującym oraz 2 punkty w terminalach wejściowych, w których będzie mierzona temperatura ciała. Lekarze wraz z sanitariuszami będą w stałym kontakcie z Państwowym Powiatowym Inspektorem Sanitarnym w Kielcach oraz wskazanym szpitalem.

Na 48 monitorach, znajdujących się w halach oraz w Centrum Kongresowym emitowany będzie film WHO z napisami polskimi jak korzystać z maseczek oraz instrukcja jak myć ręce.
Na czas wydarzenia zatrudniono kilkunastu dodatkowych pracowników, którzy będą dezynfekować powierzchnię balustrad, klamek i luster. Na terenie Targów umieszczone zostaną plakaty przygotowane przez Ministerstwo Zdrowia, Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz NFZ z instrukcją postępowania w przypadku objawów, mogących wskazywać na wystąpienie koronawirusa.

Dla wszystkich Gości targów przygotowano mapki terenu z zaznaczonymi punktami medycznymi. Co więcej w autokarach dla grup zorganizowanych przygotowano komunikaty o środkach bezpieczeństwa podczas imprezy. Zakupiono maseczki ochronne dla osób, które będą wykazywały objawy infekcji.

Pracownicy Targów Kielce stale monitorują sytuację na świecie, stosując się do zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) i Głównego Inspektora Sanitarnego. Wszelkie działania pozostają w zgodzie z decyzjami administracyjnymi, które będą nadrzędne, a o ewentualnych zmianach informacje będą przekazywane na bieżąco. 

Podobne środki bezpieczeństwa zostały zastosowane już w lutym. Wtedy odbyły się dwa duże wydarzenia zakończone sukcesem. Na Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time pojawiło się 537 wystawców, a wystawę odwiedziło 8 000 gości. Tydzień później rekordowy wynik osiągnęły największe w Polsce targi poświęcone odnawialnym źródłom energii ENEX/ENEX Nowa Energia. Wzięło w nich udział 176 firm, a Targi Kielce gościły 8 000 zwiedzających. Początek marca upłynął pod hasłem targów grupy PSB, które również zanotowały znaczny wzrost odwiedzających. Podczas otwarcia Targów Budowlanych PSB w Targach Kielce (4-5 marca 2020)  Wojewoda Świętokrzyski, Zbigniew Koniusz oraz Świętokrzyski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Jarosław Ciura podkreślili, że ważne jest nie uleganie panice. Docenili działania Targów Kielce w zakresie stosowania środków bezpieczeństwa zapobiegających rozprzestrzenianie się koronawirusa, zaleconych przez Świętokrzyskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Polecane aktualności
17 lutego 2020
Marka Case IH zaprezentuje rewolucyjne rozwiązania w branży maszyn rolniczych na targach Agrotech 2020 w Kielcach
17 lutego 2020
Podążając za tym hasłem, marka STEYR tworzy rozwiązania, które rewolucjonizują branżę rolniczą. To właśnie technologia przyszłości zamknięta w maszynach marki STEYR jest tematem tegorocznej ekspozycji w Targach Kielce.
26 lutego 2020
Wśród nich premierowo ZETOR CRYSTAL HD 170. Nowości oraz całe portfolio ciągników będzie można obejrzeć już w marcu w Targach Kielce.
03 marca 2020
Informujemy, że pracujemy zgodnie z kalendarzem targów i żadna z imprez nie została odwołana, jak również nie uległy zmianie terminy planowanych wydarzeń.
03 marca 2020
AGRIMET debiutuje na rynku producentów maszyn rolniczych. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się zbudować nowy zakład produkcyjny wyposażony w linię technologiczną dedykowaną produkcji maszyn rolniczych.
04 marca 2020
Podczas tegorocznych targów rolniczych na stoisku zbiorowym zaprezentują się firmy z Regionu Piermskiego
06 marca 2020
Podczas Targów Techniki Rolniczej AGROTECH swoje jubileusze będą obchodzić nasi stali wystawcy. 10 lat swojej działalności świętuje w tym roku Gospodarz.pl. Z tej okazji przygotował mnóstwo atrakcji urodzinowych, które zaprezentuje w Targach Kielce.
09 marca 2020
- W trosce o bezpieczeństwo naszych gości, wystawców, zwiedzających, pracowników Targów Kielce oraz mieszkańców regionu w związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i rekomendacją Głównego Inspektora Sanitarnego, po konsultacji z wojewodą świętokrzyskim Zbigniewem Koniuszem, prezydentem Kielc Bogdanem Wentą oraz Świętokrzyskim Wojewódzkim Inspektorem Sanitarnym Jarosławem Ciurą, Targi Kielce podjęły decyzję o przeniesieniu terminu targów AGROTECH
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy