341-IMG-0322-1-min.jpg

Targi Kielce docenione przez ekspertów z branży stalownictwa

26 października 2021
Targi Kielce zostały wyróżnione statuetką Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych za długoletnią, owocną współpracę z firmami z branży stalownictwa. Przekazanie nagrody odbyło się podczas Gali Konferencji z okazji Jubileuszu 25-lecia Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych.

Polska Izba Konstrukcji Stalowych jest organizacją samorządu gospodarczego, powołaną w czerwcu 1996 r przez 115 członków założycieli, zrzeszającą w różnych okresach 125-150 firm, bardzo zróżnicowanych co do wielkości, statusu własnościowego i profilu działania, w tym: wytwórnie konstrukcji stalowych i przedsiębiorstwa montażowe, firmy współpracujące w zakresie produkcji i dystrybucji stali, aluminiowych systemów i lekkiej obudowy, technologii i materiałów złącznych i spawalniczych oraz dostaw i usług w dziedzinie ochrony przed korozją i bezpieczeństwa pożarowego i jednostki naukowe, badawcze, projektowe oraz specjalistyczne.

 

(MK)

Polecane aktualności
19 października 2021
Połączone: Salon Technologii Obróbki Metali STOM oraz Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL od pierwszych minut gromadzą tłumy branżowych zwiedzających.
07 października 2021
Jesteś zwiedzającym – przeczytaj i dowiedz się, co czeka na Ciebie podczas „Przemysłowej Jesieni”. Jeszcze nie zdecydowałeś czy przyjechać do Targów Kielce – przeczytaj i dowiedz się, dlaczego nie może Cię tu zabraknąć.