5.png

Sprawdź swoją siłę i zmierz się z Mistrzem Świata w Armwrestlingu w Targach Kielce

13 marca 2024
Jednym z gości specjalnych nadchodzącej edycji Mistrzostw Polski i Debiutów w Kulturystyce i Fitness będzie Kamil Jabłoński, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata IFA w Armwrestlingu. Wydarzenie zaplanowano od 12 do 14 kwietnia w Targach Kielce.

Mistrzostwa Polski i Debiuty w kulturystyce i fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness – to zawody organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego , które odbędą się już od 12 do 14 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. Od 13 do 14 kwietnia w kieleckim ośrodku zaplanowano spotkanie z zaproszonym gościem, którym będzie Kamil Jabłoński, wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata IFA w Armwrestlingu. W tym czasie będzie można sprawdzić swoją siłę na specjalnie przygotowanej maszynie do tego celu, a także wykonać trening palców, które są bardzo ważne w Armwrestlingu. Chętni poznają podstawowe zasady obowiązujące w tej dyscyplinie sportowej, zobaczą jak wygląda profesjonalna walka, a także zmierzą się z Mistrzem Świata.

Kamil Jabłoński walczy zawodowo, jest notowany w światowych rankingach cały czas w top 10 na lewą rękę i top 13 na prawą. W najbliższym czasie walczy o top 5 na lewą rękę. Kamil posiada na swoim koncie wiele osiągnięć sportowych. W 2021 roku został Mistrzem Polski i zdobył uznanie jako najsilniejszy Polak. W 2022 roku osiągnął tytuł Mistrza Europy i Świata IFA, a w 2023 roku zdobył Puchar Świata w Chorwacji ZG STRONG i pokonał legendę Dave Chaffee w walce zawodowej na prawą rękę. Kamil Jabłoński  rok 2024 rozpoczął z bardzo dobrymi wynikami. Wygrał z Kodym Merrittem, numerem 1 w USA na lewą rękę i na tę samą rękę pokonał Devona Larratta w walce zawodowej.

Bilety na Mistrzostwa Polski i Debiuty w Kulturystyce i Fitness do kupienia na stronie: https://www.targikielce.pl/sklep/fit-weekend,44

/MSi/

Polecane aktualności
14 marca 2024
Niesamowite emocje towarzyszyć będą odwiedzającym FitWeekend, od 12 do 14 kwietnia. Odbędą się wtedy Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym oraz Puchar Polski dzieci w fitness. To wydarzenie organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego we współpracy z Targami Kielce, które przyciągnie do Kielc kilkuset zawodników z całego kraju.
28 lutego 2024
Wszystkie dzieci z pasją do fitnesu zapraszamy na niezwykłe wydarzenie - Puchar Polski Dzieci w Fitness! To wydarzenie odbędzie się 12 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce i będzie stanowić eliminacje do Mistrzostw Świata Dzieci w Fitness.
14 lutego 2024
Mistrzostwa Polski oraz Debiuty w Kulturystyce i Fitness każdego roku przyciągają do Kielc kilkuset miłośników sportu z całego kraju. Tegoroczne zmagania odbędą się od 12 do 14 kwietnia w Centrum Kongresowym Targów Kielce. W trakcie wydarzenia nie zabraknie również wystawców z szeroką ofertą sportową.